لوگوی شرکت رایانش ابری پیشرو

رایانش ابری پیشرو

ارائه دهنده خدمات ابری
ارائه‌ی خدمات ابری
۱۳۹۴
۱۱-۵۰ نفر

شرکت رایانش ابری پیشرو

ما در تیم پیشرو تلاش کرده‌ایم تا محیطی بسازیم که کارکردن در کنار یادگیری به بهترین شکل میسر شود. در این محیط دوستانه به یکدیگر کمک می‌کنیم که سریع پیشرفت کنیم و به طور مداوم مهارت‌های جدیدی کسب کنیم. در همه حال خود را ملزم به رعایت صداقت می‌دانیم و در جهت اهدافمان یعنی ارتقای خدمات ابری داخل کشور با زیرساختی پایدار و در دسترس همگان، گام برمی‌داریم.

از ابتدا برای دانش روز دنیا و گسترش آن اهمیت ویژه‌ای قائل بودیم. به همین دلیل تحت عنوان شرکت دانش‌بنیان فعالیت‌ خود را ادامه دادیم تا فرصتی برای جوانان مستعد ایجاد کنیم که بتوانند همگام با فناوری روز دنیا رشد کنند. تیم جوان ما به جستجوی بی‌پایان خود برای ایجاد امکانات و راهکارهای جدید ادامه می‌دهد و تلاش می‌کند روز‌ به روز خدمات بهتری را برای کاربران فراهم ‌کند.

معرفی شرکت رایانش ابری پیشرو


در زمستان سال 1391، با حمایت پژوهشکده‌ی فناوری ارتباطات و اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف، تیمی از علاقه مندان به رایانش ابری، با هدف کمک به رشد رایانش ابری، فعالیت هایی سازمان یافته را در بنیان‌های بین المللی متنباز شروع کردند. با گسترش دامنه‌ی فعالیت و افزایش تعداد اعضاء این تیم، پس از هزاران نفر ساعت فعالیت در پروژه‌های بین المللی متن باز رایانش ابری، تیم پیشرو به عنوان اولین مجموعه‌ی ایرانی به عضویت بنیان‌های بین المللی متنباز OpenStackو Cloud Foundryدر آمد.
همکاری پیشرو در طراحی، پیاده سازی، بهره برداری و نگهداری بسیاری از زیرساخت‌های رایانش ابری OpenStackو،Cloud Foundry دانشی عمیق و بنیادی را در مورد رایانش ابری برای تیم پیشرو به ارمغان آورد. برای بهره برداری تجاری از این تجربیات، شرکت دانش بنیان رایانش ابری پیشرو در زمستان سال ۱۳۹۲تاسیس شد.


شرکت رایانش ابری پیشرو فعالیت خود را با هدف ارائه‌ی خدمات ابری قابل اتکا، کارآمد، ساده، بومی سازی شده و سبز(1)، آغاز کرد. با استفاده از خدمات ابری عمومی، می‌توانید سرور ابری خود را تنها در چند ثانیه ایجاد کرده و ماشین‌های مجازی خود را در آن مستقر کنید.
پیشرو پیچیدگی‌های نگهداری و به روزرسانی را، در سطوح زیرساخت، شبکه و بستر مجازی سازی حل کرده است.
پیشرو با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها و همچنین با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، با استفاده از حداقل منابع، بالاترین سطح خدمات را به کاربران خود ارائه می‌دهد.
(1) منظور از خدمات سبز، خدماتی هستند که از اتلاف منافع، از لایه‌ی انرژی گرفته تا لایه‌ی نیروی انسانی و تجهیزات، جلوگیری می‌کنند.

محصولات و خدمات شرکت رایانش ابری پیشرو عبارت اند از:
1- خدمات IaaS (Infrastructure as a Service)
2- خدمات PaaS (Platform as a Service)
3- اولین ارائه دهنده خدمات object storage

 

مزایا

امریه سربازی
فوتبال
تولد گرفتن برای کارکنان
دریافت حقوق متناسب
پرداخت اضافه کاری و مشوق های مالی
امکان دورکاری
کارآموزی
پلی استیشن
محیط صمیمی و دوستانه
سیستم انتقادات و پیشنهادات داخلی

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Python Django React Linux React Native Cloud Computing Openstack Ceph

تهران

تهران، خیابان آزادی، خیابان تیموری، خیابان قاسمی، کوچه حبیب زادگان شمالی، به بست فاطمی، پ ۱ ، ط ۵ واحد ۱