لوگوی شرکت آی دیزاینر

آی دیزاینر

طراحی وب سایت و توسعه وب
طراحی و توسعه وب
۱۳۸۷
۱۱-۵۰ نفر

شرکت آی دیزاینر

تیم آی دیزاینر

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. گروه طراحی وب آی دیزاینر افتخار دارد در جهت پیشبرد اهداف تجاری، تبلیغاتی و اطلاع رسانی آن سازمان قدم سازنده‌ای را در کنار شما بردارد باعث افتخار است که در این سالها توانسته‌ایم تیمی را تشکیل دهیم که باعث سربلندی خود و مجموعه شوند.

درباره آی دیزاینر

شرکت طراحی وب سایت آی دیزاینر با ۱۵ سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف IT قصد دارد همراه شما، فصلی نو در حوزه آی تی و بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.
پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.
تأثیر فناوری اطلاعات و آی تی (IT) را همه ما در زندگی روزمره و کسب و کار خود احساس کرده‌ایم. بعضی از ما بیشتر و بعضی کمتر از این تاثیرات مطلع هستیم. استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات جزئی از زندگی ما شده است، مانند سرویس‌های اینترنت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، سامانه‌های پیام رسان و …ولی کمتر افرادی هستند که از این موضوع مطلع باشند، برای اینکه این سرویس‌ها و خدمات دائم در دسترس ما باشند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم، مهندسان و متخصصان آی تی می‌بایست شبانه روز فعالیت کنند تا زیر ساخت این امکانات برای ما فراهم باشد.
همچنین متخصصان و مشاورانی باید در کنار ما باشند تا بتوانند از این زیرساخت استفاده کرده و خدمات آی تی مورد نظر ما را تحویل دهند. به همین خاطر است که در اکثر سازمان‌های متوسط و بزرگ واحدی بنام آی تی (و یا انفورماتیک) دارند که افرادی با تخصص‌های مختلف از حوزه‌های نرم افزار، پایگاه داده، شبکه و وب در کنار هم جمع میکنند تا امکان بهره گیری اثربخش از فناوری اطلاعات را برای سازمانشان مهیا سازند.

مزایا

پرداخت به موقع
بیمه
ساعت کاری منعطف
کار جذاب و چالشی
محیط دوستانه و آرام
ارتقاء شغلی

تکنولوژی‌های فنی

PHP WordPress Laravel HTML5 Joomla DNN

اصفهان

چهار راه قصر - شیخ بهایی - جنب بانک ایران زمین - مجتمع تجاری اداری مستجاب - طبقه ۲ - واحد ۱۶

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.