لوگوی شرکت گلدنت

گلدنت

کارگزار انحصاری ICT معاونت علمی و فناوری
راهکارهای تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات
۱۳۸۵
۱۱-۵۰ نفر

شرکت گلدنت

شرکت گلدنت دارای بخش‌های مختلف بازرگانی، تحقیق و توسعه، سخت افزار، نرم افزار، شبکه، پشتیبانی و مالی می‌باشد و با تاکید بر کار تیمی به دنبال ایجاد تمایز و توسعه فعالیت‌های خود در فضای بین المللی است و به دنبال افرادی با توانایی و مهارت‌های کاری منحصر به فرد برای توسعه تیم همکاران خود است. ما با ایجاد محیطی پویا سعی کرده‌ایم فضای مناسبی را برای دستیابی به دانش و مهارت‌های کاری ایجاد کنیم.

معرفی شرکت گلدنت

شرکت گلدنت دارای تائیدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران و پروانه ارائه خدمات دیتا از وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات دولت ایران، در سال ۱۳۷۹ با هدف ارائه خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز به فعالیت نمود. درحال حاضر این مجموعه با بهره‌گیری از بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه‌های متنوع ICT موفق به ثبت ۸ اختراع و دریافت پروانه بهره برداری گردیده است. شرکت گلدنت به عنوان کارگزار انحصاری (داخلی و بین المللی) معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران در حوزه ICT، دارای مجوز فعالیت در زمینه صادرات محصولات فناورانه می‌باشد و با استفاده از این مزیت رقابتی، اجرای طرح "پلتفرم تبادل بین المللی خدمات" را دست اقدام دارد.

مزیت رقابتی ما، توانایی در نیازسنجی، تعریف و نظارت بر اجرای پروژه هایی مبتنی بر Integration در سه حوزه سخت افزار، نرم افزار و شبکه و دسترسی به نیروهای تخصصی در داخل و خارج از کشور است. همچنین حضور در تدوین استانداردهای ملی در این حوزه‌ها و ارائه مشاوره در سطح کلان به شرکتهای زیرساخت، اپراتورها و سرویس دهندگان، و نظارت امنیتی در سطوح متفاوت اجرایی پروژه‌ها.

این گروه همواره سعی نموده است خدمات خود را برابر آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای روز دنیا ارائه نماید و در عرصه عمل نیز با پیشگام بودن این را به اثبات رسانیده است. این مهم با همکاری نزدیک مراکز مهم علمی مثل دانشگاه فردوسی مشهد و شراکت تجاری با تنها آزمایشگاه IP-PBX کشور میسر گردیده است.

فرصت‌های شغلی بسته شده

استخدام کارشناس فنی نرم افزار، سخت افزار و شبکه

بسته‌شده
گلدنت - مشهد
C# PHP Android iOS ASP.NET C Linux Microcontroller Network Protocols Firmware Backbone Routing Switching

تکنولوژی‌های فنی

C# PHP Android iOS ASP.NET C Firmware

مشهد

دانشگاه فردوسی - دانشکده مهندسی - شرکت گلدنت