لوگوی شرکت بیدُک

بیدُک

ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی
تجارت الکترونیک
۱۳۹۶
۱۱-۵۰ نفر

داستان بیدُک

با ۳ نفر از یک جای عاریه‌ای شروع کردیم ولی آن‌قدر به هدفمان مصمم بودیم و روی کیفیت محصول تمرکز کردیم که توانستیم در اولین مصاحبه به دوره پیش شتاب‌دهی شتاب‌دهنده آواتک راه پیدا کنیم و بعد از یک سال تلاش، مشاوره با بهترین‌های استارتاپی در ایران، شرکت در کارگاه‌های آموزشی و سعی و خطا کردن، توانستیم به عنوان یکی از تیم‌های برتر وارد چرخه پنجم شتاب‌دهی آواتک بشویم و بعد از ماه‌ها آماده‌سازی برای جذب سرمایه، با یک ارائه قوی اولین سرمایه را از شرکت طرفه نگار (هلو) جذب کردیم.

با شرکت در ۳ دوره نمایشگاه الکامپ و شناساندن برند بیدک به جامعه استارتاپی، توجه فعالان استارتاپی در استانبول را جذب کردیم و به همایش استارتاپ استانبول ۲۰۱۷ دعوت شدیم و بعد از دیدار و گفتگو با بزرگان استارتاپی، در روز ارائه از بین صدها شرکت‌کننده به ۵۰ تیم برتر صعود کردیم.

حالا بعد از این سال‌های سراسر تجربه و سنجیدن نیازهای کاربران و ارائه محصولی مطابق با بازار به آمار ۲۵ درصد رشد ماهیانه سفارش‌ها، بیش از ۱ میلیارد تومان فروش روی بیدک و بیش از ۱۴۰۰۰ فروشگاه ساخته‌شده روی بیدک رسیده‌ایم.

الان بیدک شرکت خودش را دارد و این تیم هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود.

بیدک یک راهکار کلی برای فروش در اینترنت است. مجموعه‌ای از ابزارها، کانال‌های فروش و راهکارهای ارسال، پرداخت و بازاریابی که در اختیار فروشگاه قرار می‌گیرند. بستری ابری که قابلیت ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی بدون دانش فنی را برای افرادی که کالایی برای فروش دارند فراهم می‌کند. آن‌ها می‌توانند هم‌زمان کالای خود را در کانال‌های مختلف فروخته و از طریق بیدک مدیریت کنند.
در بیدک محیطی صمیمی و جوان را تجربه می‌کنید که هر روز به پیشرفت کاری شما کمک می‌کند.

مزایا

کار با تکنولوژی‌های روز
ساعات کاری شناور
ضرایب عملکردی افزایش حقوق
بیمه تأمین اجتماعی
بودجه آموزشی
استفاده از بروزترین متدولوژی‌های مدیریت پروژه و نرم‌افزار

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript PHP MySQL Laravel Git Docker Vue.js Kubernetes Redis MVC 5

تهران

جردن - خیابان شریفی - پلاک ۳۲ - طبقه ۲ - واحد ۳

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.