مسابقه Quera Connect تحلیل داده

مسابقات کوئرا کانکت به صورت ماهیانه در تکنولوژی‌های پرکاربرد صنعت IT برگزار می‌شود. هدف از این مسابقات مهارت‌سنجی برنامه‌نویسان در تکنولوژی‌های پرتقاضا و معرفی نفرات برتر برای استخدام در شرکت‌هاست. تاریخ و موضوع این مسابقات از قبل مشخص است و شرکت‌ها می‌توانند حامی این مسابقات شوند و از نفرات برتر مسابقه استفاده کنند که در قالب QCV در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

سبک مسابقه فوتبالیست‌ها

اگر علاقه‌مند به تحلیل داده و فوتبال باهم هستید، این مسابقه می تواند چالش خیلی خوبی برای شما باشد. در این مسابقه به سراغ حل چالش‌های واقعی دنیای فوتبال با کمک داده خواهیم رفت تا ببینیم چگونه می توانیم به اعضای کادر فنی یک تیم فوتبال کمک کنیم تا از لحاظ فنی، عملکرد تیم خود را بهبود ببخشند. تفاوت اصلی این مسابقه با مسابقه‌های قبلی این حوزه در هدف، نوع و تعداد سوال و نحوه امتیاز‌دهی آن است. به نسبت مسابقات قبلی حوزه هوش‌مصنوعی، علوم داده و یادگیری‌ماشین تعداد سوالات این مسابقه کمتر است. سوالات نیز به ترتیب از آسان به سخت و به صورت مرتبط با هم طراحی شده‌‌اند.

سحاب | راهکارهای داده محور

سحاب به عنوان یک شرکت تخصصی در حوزه علوم داده در سال ۱۳۹۳ متولد شد. رسالت ما در سحاب این است که سازمان‌ها و کسب‌وکارهای ایرانی را در مسیر داده‌محوری یاری کنیم. سحاب امروز خانه بیش از ۱۶۰ متخصص در حوزه‌های مرتبط با داده‌محوری است. این متخصصان دانش‌آموخته بهترین دانشگاه‌های ایران و جهان هستند و در کنار هم تلاش می‌کنند تا برای مسائل مختلف در حوزه داده راه‌حل ایجاد کنند.

جوایز

جوایز مسابقه به شکل زیر میان رتبه‌های برتر پخش می‌شود: (برندگان مسابقه در بلاگ کوئرا اعلام می‌شود.)

۱. جایزه نفر اول: Galaxy Watch

۲. جایزه نفر دوم: کفش فوتسال نایک original

۳. جایزه نفر سوم: توپ فوتسال Molten original

۴. بین نفر چهارم تا دهم به ۳ نفر:Manchester Utd Home Kit With Pants 2020-21 Original Thailand (امکان تغییر تیم وجود دارد)

۵. بین نفرات یازدهم تا بیستم به ۴ نفر:DeBruyne ManchesterCity Away Kit 2020-21 Original Thailand و SERGIO RAMOS RealMadrid Home Kit 2020-21 Original Thailand (امکان تغییر تیم وجود دارد)

۶. بین نفراتی که حداقل یک ارسال داشته اند از ۲۱ به بعد به ۱۵ نفر: Manchester City Cap 2020
Galaxy Watch
فوتسال نایک original
Molten original

زمان‌بندی

برگزارکنندگان مسابقه