ثبت نام در رویداد «دوره آنلاین تابستانه‌ی المپیاد کامپیوتر»

به دلیل شیوع بیماری کرونا، دوره آموزشی تابستان سی‌امین المپیاد کامپیوتر به صورت مجازی از ۴ مرداد تا ۱۴ شهریور برگزار می‌شود. کلاس‌های این دوره‌ی تابستان به صورت فیلم‌های ضبط شده است و تعدادی تمرین هم برای تکمیل آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما در پلتفرم این دوره امکان پرسش و پاسخ و تعامل آنلاین با یکدیگر را دارید. کلاس‌های رفع اشکال نیز به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. امسال آزمون مرحله‌ی سوم برگزار نخواهد شد و تمام پذیرفته‌شدگان مرحله‌ی دوم (حدود ۸۰ نفر) می‌توانند در آزمون‌های پایانی دوره‌ی تابستان شرکت کنند.

اطلاع یافتن از رویداد
برای اطلاع یافتن از رویداد لطفا در کانال تلگرامی رویداد عضو شوید.
در پایان دوره‌ی آموزشی تابستان، حداکثر به ۴۰ نفر که بالاترین نمره را در آزمون‌های این دوره کسب نموده‌اند، مدال اعطا خواهد شد. (۸ مدال طلا، ۱۶ مدال نقره و حداکثر ۱۶ مدال برنز)
دانش‌آموزان پایه‌ی دهم دارندۀ مدال نقرۀ کشوری المپیاد کامپیوتر دوره‌ی آموزشی تابستان ۹۷-۹۸ بنا بر تصویب کمیته‌ی علمی کامپیوتر، در صورت تمایل می‌توانند با ارائۀ مستندات مندرج در بخشنامه فوق‌الذکر، (امسال سه نفر) بدون شرکت در آزمون‌های مرحله‌ی اول و دوم، در دورۀ آموزشی تابستان ۱۳۹۹ حضور یابند.

ورود با حساب اجتماعی

عضویت با حساب اجتماعی

کلاس‌های دوره‌ی تابستان به صورت مجازی از ۴ مرداد تا ۱۴ شهریور برگزار خواهد شد. با توجه به این که نتایج مرحله‌ی دوم تا قبل از شروع کلاس‌ها اعلام نمی‌شود، تمام کسانی که شانسی برای قبولی خود قائل هستند، باید در کلاس‌ها شرکت کنند تا در صورت قبولی، به مباحث آزمون‌های پایان دوره‌ی تابستانه تسلط داشته باشند. شرکت در این کلاس‌ها هیچ حقی برای دانش‌پژوه ایجاد نمی‌کند و گواهی حضور یا مدال به خاطر حضور در کلاس‌ها اعطا نخواهد شد.

زمان‌بندی دوره

  • شش هفته کلاس آموزشی (۴ مرداد تا ۱۴ شهریور): هر هفته شامل ۵ روز آموزش است و در هر روز چهار کلاس برگزار می‌شود. کلاس‌ها شامل زبان برنامه‌نویسی، الگوریتم، ترکیبیات، گراف و کلاس‌های عملی است.
  • یک هفته کلاس‌های رفع اشکال آنلاین (۱۵ تا ۲۲ شهریور) پس از اعلام قطعی نتایج مرحله‌ی دوم، برای پذیرفته شدگان
  • یک هفته آزمون‌های پایانی (۲۲ تا ۲۷ شهریور) به صورت حضوری در تهران (در صورت فراهم شدن شرایط برگزاری)
  • یک هفته رسیدگی به اعتراض‌ها
  • پس از پایان مهلت اعتراضات (۳۰ شهریور) به حداکثر ۴۰ نفر از شرکت کنندگان دوره‌ی تابستانه طبق روال سابق، مدال اعطا خواهد شد (یعنی قبولی مرحله دوم به معنای کسب قطعی مدال نیست)