بل‌تات چیست؟
بل‌تات یک رویداد آموزش تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی است. این رویداد توسط شرکت ارتباطات سیار هوشمند امین با همکاری دانشگاه تهران برگزار می‌شود. شما در این رویداد می‌توانید در یکی از دوره‌های Node Js, Java, Android, iOS, Scala, Web Development (front-End) , React شرکت کنید. اساتید این دوره از اساتید دانشگاه تهران و اساتید برتر کشور می‌باشند. برای شرکت در دوره‌های آموزشی، ابتدا باید در آزمون‌های ورودی دوره‌ها شرکت کنید. در صورت کسب نتیجه‌ی مناسب در این آزمون‌ها، از تخفیف خوبی در هزینه‌ی دوره‌های آموزشی برخوردار خواهید شد. بعد از گذراندن هر یک از دوره‌های آموزشی، در صورت کسب حد نصاب نمره‌ی گذراندن دوره، گواهی‌نامه‌ی حضور در دوره دانشگاه تهران را دریافت خواهید کرد. همچنین شرکت ارتباطات سیار هوشمند امین شما به شما پیشنهاد همکاری خواهد داد. برای کسب اطلاع از بیشتر این رویداد به مراحل زیر توجه کنید.
شرکت در آزمون ورودی دوره
در تاریخ ۵ و ۶ اردیبهشت، دو آزمون ورودی دوره برگزار می‌شود. شرکت در آزمون الگوریتمی و پیاده‌سازی برنامه‌نویسی برای همه‌ی شرکت‌کنندگان اجباری است. در این آزمون می‌توانید از زبان‌های برنامه‌نویسی Java, Python, C, C++, Go استفاده نمایید. شرکت در آزمون سنجش مهارت تخصصی برای آن تکنولوژی که علاقه‌مند به گذراندن دوره در آن هستید، اجباری است. به طور مثال اگر علاقه‌مند به شرکت در دوره‌ی آموزشی Node JS هستید، ابتدا در آزمون الگوریتمی شرکت کرده و سپس در روز بعد در آزمون دوم فقط به سوالات Node JS جواب می‌دهید. توجه کنید که برای ورود به دوره‌های آموزشی، نیاز است دانش اولیه در تکنولوژی مورد نظرتان را داشته باشید.
برگزاری دوره‌های آموزشی
پس از آزمون ورودی، دوره‌های آموزشی پیشرفته در حوزه‌های ذکر شده برگزار خواهد شد. هزینه‌ی دوره متعاقبا اعلام خواهد شد. هزینه‌ی شرکت در دوره برای کسانی که آزمون ورودی را با موفقیت گذراندند از تخفیف بالایی برخوردار خواهد بود. اساتید دوره از اساتید دانشگاه تهران و اساتید برتر کشور و مورد تایید دانشگاه تهران هستند. این دوره‌های آموزشی از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا آخر تیم ماه ادامه خواهد داشت.
گواهی‌نامه
کسانی که موفق به گذراندن دوره‌ی آموزشی با حد نصاب نمره شوند، موفق به دریافت گواهی‌نامه‌ی حضور در دوره‌های آموزشی از دانشگاه تهران و شرکت ارتباطات سیار هوشمند امین خواهند شد.
استخدام
خروجی‌های دوره که از مهارت بالایی در تکنولوژی مورد نظرشان برخوردار شده‌اند، در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی ارتباطات سیار هوشمند امین استخدام خواهند شد. البته این موضوع اجباری نیست و شرکت‌کنندگان در دوره می‌توانند استخدام در شرکت را رد یا قبول نمایند.

زمان‌بندی

Picture
بُل‌تات - روز ۱
آنلاین

در این مسابقه مهارت‌های حل مسئله و توانایی الگوریتمی شرکت‌کنندگان سنجیده می‌شود.

پنج‌شنبه ۵ اردیبهشت
Picture
بُل‌تات - روز ۲
آنلاین

در این مسابقه مهارت‌ها در تکنولوژی‌های مورد نیاز دوره‌ی آموزشی سنجیده می‌شود.

جمعه ۶ اردیبهشت
Movie