دور مارشال طراحی تجربه کاربر

فراگیری مبانی طراحی تجربه کاربری

ثبت‌نام پایان یافته است
۴ ساعت ویدئوی آموزشی
۹ درس کلیدی
۴ استاد با تجربه
۴ ساعت وبینار تخصصی و مهارت نرم

دور مارشال برای افرادی طراحی شده که موقع استفاده از یک محصول یا سرویس که ممکنه یک جفت کفش باشه یا یک اپلیکیشن که هر روز باهاش سر و کار دارند، به فرآیندها و ویژگی‌هاش دقت می‌کنند و فکر می‌کنند اگه چطوری بود بهتر، راحت‌تر، کاربردی‌تر و زیباتر میشد؟ اگه به ایجاد یک تجربه خوب برای کاربر علاقه دارید و می‌خواهید مبانی طراحی تجربه کاربر رو یاد بگیرید بهتون پیشنهاد می‌کنیم تجربه‌ی دور مارشال طراحی تجربه کاربر رو از دست ندید. بعد از دور مارشال شما یک دید کلی نسبت به فرآیند طراحی تجربه کاربر پیدا می‌کنید که این بهتون کمک میکنه در مواجهه با محصولات و خدمات مثل یک طراح محصول فکر کنید و تصمیم بگیرید که علاقمندید این مسیر رو به صورت حرفه‌ای ادامه بدید یا نه. برای شروع آماده‌اید؟

به زبان ساده

ارائه ساده مفاهیم طراحی تجربه کاربر

راهنمایی آموزشی

هدایت بهترین مسیر برای رشد شما

محتوای چند رسانه‌ای

ترکیبی از ویدئو و فایل متنی

گواهینامه رهنما کالج

پس از پایان دوره و کسب امتیاز کافی مدرک گذراندن دوره را دریافت می‌کنید

سرفصل‌های دوره

خوش آمدگویی
دور مارشال چیست؟ درس‌نامه
مبانی طراحی تجربه کاربر
مبانی طراحی تجربه کاربر درس‌نامه
مبانی طراحی انسان محور درس‌نامه
پژوهش کاربر
مبانی پژوهش کاربر درس‌نامه
متدهای پژوهش کاربر درس‌نامه
خروجی های پژوهش کاربر درس‌نامه
طراحی تعامل
معماری اطلاعات درس‌نامه
طراحی رابط کاربری درس‌نامه
کاربردپذیری
مبانی کاربردپذیری درس‌نامه
آزمونهای کاربردپذیری درس‌نامه
وبینار تخصصی
وبینار تخصصی دورمارشال درس‌نامه
وبینار مهارت نرم
مدیریت ارتباطات با ذی‌نفعان پروژه درس‌نامه

اساتید دوره

علیرضا نیکوکار

مبانی طراحی تجربه کاربر

زینب اقدسی

پژوهش کاربر

علی بابایی

معماری اطلاعات و طراحی رابط کاربری

پرهام باغستانی

آزمون کاربردپذیری

دوره مناسب چه کسانی است؟

دور مارشال طراحی تجربه کاربر مناسب افرادیه که دوست دارن وارد فضای حرفه‌ای طراحی تجربه کاربر بشن اما نمی‌دونن باید از کجا شروع کنند و چه مهارت‌هایی رو برای یک طراح حرفه‌ای تجربه کاربر شدن باید کسب کنند.

سؤالات متداول

بعد از این دوره چه مهارت‌هایی کسب می‌کنیم؟

بعد از پایان دوره با فرایند خلاقانه حل مسئله طراحی آشنا میشید، یاد میگیرید پروژه‌های طراحی تجربه کاربر از کجا شروع میشه و با چه روش‌هایی انجام میشه، مبانی پژوهش کاربر رو در پروژه های طراحی کاربر محور می‌آموزید ، درباره پایه معماری اطلاعات سیستم‌های تعاملی یاد میگیرید، با طراحی رابط کاربری محصولات دیجیتالی آشنا میشید و یاد میگیرید چطور میتونید راه‌حل‌هاتون رو در پایان فرایند با آزمون‌های کاربردپذیری ارزیابی کنید.

چه پیش‌نیازهایی برای ورود به این دوره نیاز است؟

برای ورود به این دوره نیاز نیست در آزمون ورودی شرکت کنید، اگر سطح دانش کمی در این حوزه دارید اشکالی نداره ما تلاش می‌کنیم تو این دوره مبانی رو آموزش بدیم. چیزی که می‌تونه خیلی بهتون کمک کنه که دوره رو به خوبی بگذرانید علاقه‌تون به یادگیری، تلاش خستگی‌ناپذیر، علاقمندی به طراحی، دنیای فناوری و محصولات دیجیتال، تمرکز و صرف وقت مناسب خواهد بود.

با گذراندن این دوره میتوانم مشغول کار شوم؟

بسته به شوق شما، پیگیری محتوا و انجام حداقل پروژه‌های عملی طبق رهنمودهای دوره، آمادگی برای حضور در بازار کار حرفه‌ای ممکن است.

برای شرکت در این دوره به چه ابزارهایی نیاز دارم؟

پیشنهاد میکنیم حتما دوره رو با لپ تاپ و کامپیوتر شخصی بگذرونید چون خیلی تمرکز بهتری نسبت به حالت موبایل خواهید داشت. ابزار لازم برای این دوره اینترنت مناسب، کامپیوتر شخصی، کاغذ و قلم و به تناسب محتوا ابزار مناسب توصیه شده توسط اساتید درس.

چه مدت به محتوای این دوره دسترسی خواهم داشت؟

از زمان شروع دوره به مدت ۴ ماه به محتوا دسترسی خواهید داشت.

برای شرکت در این دوره چند ساعت در هفته زمان نیاز دارم؟

این دوره محدودیت زمانی نداره و شما می‌تونید برنامه‌تون رو تنظیم کنید که روزانه یا هفتگی یک مقدار زمان مشخص برای مطالعه این دوره اختصاص بدید. فقط پیشنهاد می‌کنیم دوره رو خیلی سریع نگذرونید و به خودتون فرصت بدید مطالبی که آموزش داده میشه براتون جا بیافته و در مورد آموزش‌هایی که داده میشه، حتما بیشتر تحقیق و مطالعه کنید از طرفی هم دوره رو خیلی کند نگذرونید که انسجامش توی ذهنتون شکل بگیره.

آیا این دوره باز هم تکرار میشه؟

این دوره زمان دار نیست و هر زمان میتونید ثبت نام کنید. فقط ممکنه در طول زمان محتوا اپدیت بشه که شما تا زمانی که فرصت استفاده از محتوا رو داشته باشید به محتوای آپدیت شده هم دسترسی دارید.

برای شرکت در دوره لازمه رشته دانشگاهی خاصی خونده باشم؟

رشته دانشگاهی ملاکی برای آموزشهای عملی رهنما کالج نیست. داشتن دانش در هر زمینه ای بهتون کمک میکنه سرعت یادگیری تون بیشتر بشه اما اگر دانشی هم نداشته باشید به مشکل بر نمیخورید.

شرکت‌کنندگان دوره رو چه‌‌طوری انتخاب می‌کنید؟

این دوره آزاد است و افراد علاقه‌مند میتونن بدون محدودیت در این دوره شرکت کنند.

دوره‌ها دقیقا چه‌طوری برگزار میشه؟

دوره‌ها به صورت کاملا آنلاین و با محتوای ویدئویی و متنی در اختیارتون قرار میگیره، تو این مسیر با اجرای پروژه واقعی قراره مفاهیم رو یاد بگیرید و ماه هم همراه‌تون هستیم تا به سوالات‌تون پاسخ بدیم. همینطور در حال برنامه‌ریزی هستیم تا وبینارهایی برای شرکت‌کنندگان این دوره‌ها ترتیب بدیم.

محتوای این دوره‌ها مشابه دوره های کارآموزی حضوری رهنما کالج است؟

این دوره با همان رویکرد دوره‌های حضوری رهنما کالج قدم به قدم و پیوسته قراره یک فرآیند رو بهتون آموزش بدیم و محتوا با دوره‌های حضوری مشابهت‌هایی دارد.

درباره وبینارها بیشتر توضیح دهید.

در کنار محتوای ویدئویی و متنی از پیش آماده شده در هر دوره، وبینارهایی برای شرکت‌کنندگان هر دوره برگزار می‌شود تا به مسائلی که در کلاس‌ها برای شما شفاف نشده یا سوالات احتمالی شما، همچنین آموزش برخی مهارت‌های نرم مثل مدیریت زمان، رزومه‌نویسی، رفتار حرفه‌ای، نحوه پرزنت و … بپردازیم. وبینارها به صورت آنلاین و با حضور اساتید رهنما کالج برگزار می‌شوند.