لوگوی شرکت زمین

زمین

زمین : توسعه نسل های جدید شبکه های اجتماعی
نرم‌افزار، شبکه‌های اجتماعی، راهکارهای سازمانی
۱۳۹۵
۱۱-۵۰ نفر

شرکت زمین

زمین یک استارتاپ نوآور، جوان و آینده نگر ۱۵ نفره است که در حوزه تولید سکوهای اجتماعی (Social Platforms) برای افزایش مشارکت اجتماعی برای سازمان‌ها، کسب‌وکارها، مدارس و موسسات مردم‌نهاد فعال است.

راهکارهای اجتماعی شرکت زمین در قالب شبکه‌اجتماعی و پیام‌رسان بالونت در حوزه‌های زیر ارائه می‌شود:

مدیریت عملیات تیمی / مدیریت مالی / مدیریت اطلاعات / مدیریت دانش

مدیریت ارتباطات فردی و گروهی / مدیریت اطلاع‌رسانی

نوآوری باز  / بازی‌وارسازی سازمانی / جمع‌سپاری فعالیتی

 

تیم فنی زمین در واقع یک خانواده هست. خانواده‌ای که در شرایط سخت و آسون با کمک همدیگه برای زمین تلاش کردن. این تیم با هم همیشه لبه‌های تکنولوژی رو فتح کردن و سعی کردن با بهترین کیفیت بالونت رو به پرواز دربیارند.

تیم ما همچنین اقمار زمین رو توسعه میده از دستیار شخصی بگیر تا سیستم یکپارچه مدیریت پروژه‌ها

ما خوشحال میشیم شما رو توی جمع صمیمی خانواده زمینیان ببینیم.

زمین یک استارتاپ پویا، جوان و خلاق است که بر توسعه نسل‌های جدید و آینده نگرانه شبکه‌های اجتماعی سازمانی، تجاری و آموزشی تمرکز دارد و اولین محصول آن بالونت است. بالونت یک شبکه اجتماعی کاری، سازمانی و تجاری مبتنی بر پیامرسانی است که در آن کاربران علاوه بر امکانات رایج پیام رسانی مثل چت، گروه و کانال، میتوانند از سرویسها و ساختارهای ویژه سازی شده برای انواع نیازهای درون سازمانی (مانند مدیریت پروژه، مدیریت مالی، مدیریت دانش و اطلاعات و ...) و برون سازمانی (مانند فروش، ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی، برگزاری رویداد و ...) استفاده کنند.

مزایا

غذا به عهده شرکت
بیمه
محیطی صمیمی
ساعت کاری منعطف
دوره های آموزشی
پاره وقت یا تمام وقت

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Java Android React Linux Git PostgreSQL Scala Firebase Docker Jenkins Kotlin npm Redis Electron Swagger Material Design DevOps Espresso

ما بخاطر ارائه راهکار‌های نوین همیشه نیاز داشتیم از تکنولوژی‌های مدرن استفاده کنیم و حتی در توسعه تکنولوژی‌های جدید سهم خودمون را ایفا کنیم.

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.