یکتانت
بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغات native ایران
تبلیغات بر بستر وب
۱۳۹۵
۱۱-۵۰ نفر

ما کی هستیم؟!

ما با هدف ایجاد پلتفرمی که تبلیغات رو از حالت سنتی، بنری و آزاردهنده خارج کنه تا همه از وب و دنیای اینترنتی لذت ببریم وارد این کار شدیم. قبل از اون هم کارهای دیگه کرده بودیم؛ مثل وب‌سایت چطور که رنکش زیر ۲۵۰ئه و سعی می‌کنیم مطالب آزمونده‌ی زندگی رو منتقل کنیم. 

 

ما یکتانت رو آغاز کردیم و با تمام قوا پیش بردیم تا به جایی که الان داره رسیده و مطمئنا خیلی خیلی بیش‌تر از چیزی که الان هست می‌بریم‌ش جلو. ایشالله با هم :دی

تیم‌مون خیلی خوبه. آدمای مسئولیت‌پذیر و پردغدغه که سفت و سخت می‌شینیم و با هم حرف می‌زنیم و کارها رو با هم می‌بریم جلو. کلا کار تک‌نفره که فایده نداره! کار باید تیمی باشه! این‌جا زوری بالا سر نیس. همه با هم فکر می‌کنیم و کارها رو می‌چینیم و می‌بریم‌ش جلو تا برسه به اون هدف‌مون: وقتی که همه از اینترنت لذت ببریم.

تیم‌مون جوونه ولی پر از تجربه‌س! پر از هم‌کاری‌ها و دغدغه‌ها و آرزوهایی که در کنار هم می‌خوایم بهش برسیم و می‌رسیم. چندتایی‌مون از بچه‌های شریفیم. بعضی‌هامون هم از جای دیگه ولی مهم اینه که تیم خوبی داریم و سخت براش کار می‌کنیم. 

خلاصه این‌که خیلی خوش‌حال می‌شیم که با آدمای مسئولیت‌پذیر و با استعداد و با دغدغه  کار کنیم و کارو با هم پیش ببریم جلو.

یکتانت

یکتانت یکی از محصولات گروه ۳۶۰ئه که بعد از چهار پنج ماهی که از عمرش گذشته، در حال حاضر بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغاتی native بر بستر وب ایرانه. 

ما یکتانت رو ساختیم و روزبه‌روز به دنبال بهبودش هستیم تا به جایی برسه که دیگه تبلیغات آزاردهنده رو تووی هیچ وبسایتی نبینیم. ما یکتانت رو ساختیم تا دیگه وقتی یه سایتی رو باز می‌کنیم، یه مشت تبلیغات چشمک‌زن و آزاردهنده نبینیم و از اینترنت لذت ببریم. ما یکتانت رو ساختیم تا منتشرکننده‌ها و صاحبان وب‌سایت‌ها دیگه نگران تبلیغات آزاردهنده نباشن و با خیال راحت بیان و از یکتانت استفاده کنن و هم پول بیش‌تری در بیارن و هم کاربراشون رو راضی نگاه دارن تا همه از اینترنت لذت ببرن. و در نهایت هم تبلیغ‌کننده‌ها بتونن با صرف هزینه‌ی کم‌تر، کاربرهای بهتری جذب کنن و از تبلیغ‌شون در فضای اینترنت لذت ببرن

به امید روزی که همه از وب و اینترنت خیلی خیلی لذت ببرن.

تکنولوژی‌های مورد استفاده
JavaScript PHP Python HTML5 PostgreSQL CSS3 React Native Celery

تهران، ابتدای بلوار مرزداران از سمت اشرفی اصفهانی، خیابان ابولفضل، کوچه‌ی بوستان هفتم غربی، پلاک ۶، واحد ۲۲