لوگوی شرکت یکتانت

یکتانت

بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران
تبلیغات بر بستر وب
۱۳۹۵
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت یکتانت

ما کی هستیم؟!

ما با هدف ایجاد پلتفرمی که تبلیغات رو از حالت سنتی و آزاردهنده خارج کنه وارد این کار شدیم تا همه از وب و دنیای اینترنتی لذت ببریم. قبل از اون هم کارهای دیگه کرده بودیم؛ مثل وب‌سایت چطور که از پربازدیدترین وب‌سایت‌های ایرانه و از طریق اون سعی می‌کنیم مطالب آزمونده‌ی زندگی رو منتقل کنیم.

ما یکتانت رو آغاز کردیم و با تمام قوا پیش بردیم تا به جایی که الان هست رسیده و مطمئنا خیلی خیلی بیش‌تر از چیزی که الان هست کار داره و باید ببریمش جلو. ایشالله با هم :دی

تیم‌مون خیلی خوبه. آدمای مسئولیت‌پذیر و پردغدغه که سفت و سخت می‌شینیم و با هم حرف می‌زنیم و کارها رو با هم می‌بریم جلو. کلا کار تک‌نفره که فایده نداره! کار باید تیمی باشه! این‌جا زوری بالا سر کسی نیست. همه با هم فکر می‌کنیم و کارها رو می‌چینیم و می‌بریم‌ جلو تا برسیم به اون هدف‌مون: که همه از اینترنت لذت ببریم.

تیم‌مون جوونه ولی پر از تجربه‌س! پر از هم‌کاری‌ها و دغدغه‌ها و آرزوهایی که در کنار هم می‌خوایم بهش برسیم و می‌رسیم. بچه‌هامون اکثرا دانشجوی شریف، تهران و دانشگاه‌های خوب ایران هستن ولی مهم‌تر اینه که تیم پرانگیزه‌ای داریم و سخت براش کار می‌کنیم.

خلاصه این‌که خیلی خوش‌حال می‌شیم که با آدمای مسئولیت‌پذیر و با استعداد و با دغدغه کار کنیم و کارو با هم پیش ببریم.

داستان یکتانت

ما یکتانت رو با اعتقاد به شفافیت در همه ابعاد کسب و کار ایجاد کردیم و باور داریم که تنها با صداقت و همدلی می‌تونیم به بزرگ‌ترین آرزوهامون دست پیدا کنیم. چشم‌انداز ما، غنی‌تر کردن محتوای وب فارسیه که مخاطبان اینترنت بتوانند محتواهای باکیفیت رو از وب‌سایت‌های ایرانی بخوانند. راه‌حل یکتانت، ایجاد یک زیرساخت سالم و شفافه که از طریق اون تبلیغ‌کنندگان اینترنتی به بهترین نتیجه برسند، رسانه‌های آنلاین درآمدهای بالاتری داشته باشند و انگیزه کافی برای تولید محتوای باکیفیت فارسی پیدا کنند.

مزایا

کار جذاب و چالشی
ناهار
ساعت کاری منعطف
بیمه

فرصت‌های شغلی

استخدام Data Scientist جوان (Junior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python MongoDB PostgreSQL Algorithm Data Structures

استخدام Data Engineer ارشد (Senior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python Django MongoDB

استخدام Backend Developer ارشد (Senior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python Node.JS Django

استخدام Frontend Developer ارشد (Senior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
JavaScript Vue.js

استخدام Frontend Developer جوان (Junior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
JavaScript HTML CSS Django Vue.js

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript PHP Python Django HTML5 MongoDB Git PostgreSQL CSS3 Docker React Native Vue.js Redis Cassandra Bootstrap 4 RabbitMQ Celery A/B Testing

ما به کمک الگوریتم‌ها، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، محصولات منحصربه‌فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم و همواره بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم تا روز به روز خدمات بهتر و نتیجه‌بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم. محصولات جدید‌ ما مثل سیستم‌های recommender، تشخیص موضوعی خودکار و A/B تست با باور به اینکه آینده تبلیغات در گرو هوش مصنوعی است، توسعه داده شده‌اند.

تهران

تهران، بلوار مرزداران، پلاک ۲۰۱، طبقه ۳، واحد ۹

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.