یکتانت

بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران
تبلیغات بر بستر وب
۱۳۹۵
۱۱-۵۰ نفر

ما کی هستیم؟!

ما با هدف ایجاد پلتفرمی که تبلیغات رو از حالت سنتی، بنری و آزاردهنده خارج کنه تا همه از وب و دنیای اینترنتی لذت ببریم وارد این کار شدیم. قبل از اون هم کارهای دیگه کرده بودیم؛ مثل وب‌سایت چطور که رنکش زیر ۹۰ئه و سعی می‌کنیم مطالب آزمونده‌ی زندگی رو منتقل کنیم.

 

ما یکتانت رو آغاز کردیم و با تمام قوا پیش بردیم تا به جایی که الان داره رسیده و مطمئنا خیلی خیلی بیش‌تر از چیزی که الان هست می‌بریم‌ش جلو. ایشالله با هم :دی

تیم‌مون خیلی خوبه. آدمای مسئولیت‌پذیر و پردغدغه که سفت و سخت می‌شینیم و با هم حرف می‌زنیم و کارها رو با هم می‌بریم جلو. کلا کار تک‌نفره که فایده نداره! کار باید تیمی باشه! این‌جا زوری بالا سر نیس. همه با هم فکر می‌کنیم و کارها رو می‌چینیم و می‌بریم‌ش جلو تا برسه به اون هدف‌مون: وقتی که همه از اینترنت لذت ببریم.

تیم‌مون جوونه ولی پر از تجربه‌س! پر از هم‌کاری‌ها و دغدغه‌ها و آرزوهایی که در کنار هم می‌خوایم بهش برسیم و می‌رسیم. چندتایی‌مون از بچه‌های شریفیم. بعضی‌هامون هم از جای دیگه ولی مهم اینه که تیم خوبی داریم و سخت براش کار می‌کنیم.

خلاصه این‌که خیلی خوش‌حال می‌شیم که با آدمای مسئولیت‌پذیر و با استعداد و با دغدغه کار کنیم و کارو با هم پیش ببریم جلو.

داستان یکتانت

ما یکتانت را با اعتقاد به شفافیت در همه ابعاد کسب و کار ایجاد کردیم و باور داریم که تنها با صداقت و همدلی می‌توانیم به بزرگ‌ترین آرزوهایمان دست یابیم. چشم‌انداز ما، اغنای محتوای وب فارسی است که مخاطبان اینترنت بتوانند محتواهای باکیفیت را از وب‌سایت‌های ایرانی بخوانند. راه‌حل یکتانت، ایجاد زیرساخت سالم و شفافی است که تبلیغ‌کنندگان اینترنتی به بهترین نتیجه دست یابند، رسانه‌های آنلاین به درآمدهای بالاتری دست یابند و انگیزه کافی برای تولید محتوای باکیفیت فارسی داشته باشند.

مزایا

ساعت کاری منعطف
کار جذاب و چالشی
ناهار

فرصت‌های شغلی

Android Developer جوان (Junior)
یکتانت - تهران
پاره‌وقت
Android

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript PHP Python Django HTML5 MongoDB Git PostgreSQL CSS3 Docker React Native Vue.js Cassandra Redis Bootstrap 4 RabbitMQ Celery Ab Testing

ما به کمک الگوریتم‌ها، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، محصولات منحصربه‌فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم و همواره بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم تا روز به روز خدمات بهتر و نتیجه‌بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم. محصولات جدید‌ ما مثل سیستم‌های recommender، تشخیص موضوعی خودکار و A/B تست با باور به اینکه آینده تبلیغات در گرو هوش مصنوعی است، توسعه داده شده‌اند.

تهران

تهران، ابتدای بلوار مرزداران از سمت اشرفی اصفهانی، خیابان ابولفضل، انتهای خیابان بوستان هفتم غربی، ابتدای خیابان گلها، پلاک ۶، ساختمان کوروش، طبقه ۲، واحد ۶