لوگوی شرکت یکتانت

یکتانت

بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران
تبلیغات بر بستر وب
۱۳۹۵
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت یکتانت

ما کی هستیم؟!

ما با هدف ایجاد پلتفرمی که تبلیغات رو از حالت سنتی، بنری و آزاردهنده خارج کنه تا همه از وب و دنیای اینترنتی لذت ببریم وارد این کار شدیم. قبل از اون هم کارهای دیگه کرده بودیم؛ مثل وب‌سایت چطور که رنکش زیر ۹۰ئه و سعی می‌کنیم مطالب آزمونده‌ی زندگی رو منتقل کنیم.

ما یکتانت رو آغاز کردیم و با تمام قوا پیش بردیم تا به جایی که الان داره رسیده و مطمئنا خیلی خیلی بیش‌تر از چیزی که الان هست می‌بریم‌ش جلو. ایشالله با هم :دی

تیم‌مون خیلی خوبه. آدمای مسئولیت‌پذیر و پردغدغه که سفت و سخت می‌شینیم و با هم حرف می‌زنیم و کارها رو با هم می‌بریم جلو. کلا کار تک‌نفره که فایده نداره! کار باید تیمی باشه! این‌جا زوری بالا سر نیس. همه با هم فکر می‌کنیم و کارها رو می‌چینیم و می‌بریم‌ش جلو تا برسه به اون هدف‌مون: وقتی که همه از اینترنت لذت ببریم.

تیم‌مون جوونه ولی پر از تجربه‌س! پر از هم‌کاری‌ها و دغدغه‌ها و آرزوهایی که در کنار هم می‌خوایم بهش برسیم و می‌رسیم. چندتایی‌مون از بچه‌های شریفیم. بعضی‌هامون هم از جای دیگه ولی مهم اینه که تیم خوبی داریم و سخت براش کار می‌کنیم.

خلاصه این‌که خیلی خوش‌حال می‌شیم که با آدمای مسئولیت‌پذیر و با استعداد و با دغدغه کار کنیم و کارو با هم پیش ببریم جلو.

داستان یکتانت

ما یکتانت را با اعتقاد به شفافیت در همه ابعاد کسب و کار ایجاد کردیم و باور داریم که تنها با صداقت و همدلی می‌توانیم به بزرگ‌ترین آرزوهایمان دست یابیم. چشم‌انداز ما، اغنای محتوای وب فارسی است که مخاطبان اینترنت بتوانند محتواهای باکیفیت را از وب‌سایت‌های ایرانی بخوانند. راه‌حل یکتانت، ایجاد زیرساخت سالم و شفافی است که تبلیغ‌کنندگان اینترنتی به بهترین نتیجه دست یابند، رسانه‌های آنلاین به درآمدهای بالاتری دست یابند و انگیزه کافی برای تولید محتوای باکیفیت فارسی داشته باشند.

مزایا

ساعت کاری منعطف
کار جذاب و چالشی
ناهار

فرصت‌های شغلی

استخدام Technical Manager مدیر فنی

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python MongoDB

استخدام Data Engineer ارشد (Senior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python MongoDB Redis

استخدام Data Scientist ارشد (Senior)

یکتانت - تهران
تمام‌وقت
Python MongoDB

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript PHP Python Django HTML5 MongoDB Git PostgreSQL CSS3 Docker React Native Vue.js Redis Cassandra Bootstrap 4 RabbitMQ Celery A/B Testing

ما به کمک الگوریتم‌ها، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، محصولات منحصربه‌فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم و همواره بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم تا روز به روز خدمات بهتر و نتیجه‌بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم. محصولات جدید‌ ما مثل سیستم‌های recommender، تشخیص موضوعی خودکار و A/B تست با باور به اینکه آینده تبلیغات در گرو هوش مصنوعی است، توسعه داده شده‌اند.

تهران

تهران، بلوار مرزداران، پلاک ۲۰۱، طبقه ۳، واحد ۹

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.