لوگوی شرکت یسناتیم

یسناتیم

یسناتیم، شرکت توسعه فن‌آوری اطلاعات سورنا
برنامه‌نویسی وب
۱۳۸۴
۱۱-۵۰ نفر

شرکت یسناتیم

تیم توسعه‌دهندگان یسناتیم، در فضایی به دور از تنش و حاشیه (طبعا تا آنجا که توان داریم)، پروژه‌ها را با استفاده از فریمورک‌های لاراول (در بک‌اند) و vueJs (در فرانت‌اند) پیش می‌برند. فرهنگ اجایل و چهارچوب اسکرام در تیم فنی حاکم است و همکاران یوزراستوری‌هایی که در ابتدای هر اسپرینت دوهفته‌ای با نظر خودشان وزن (پوینت) گرفته‌اند را انتخاب می‌کنند و به صورت خودسازمان‌ده به سرانجام می‌رسانند. توجه به جزئیات، تمیزی کند و مستندسازی آن برای تیم فنی یسناتیم اهمیت زیادی دارد و برای این کارها وقت و زمان کافی در نظر گرفته می‌شود.

یسناتیم، سازمانی چابک، اما کوچک است با اندیشه‌ها و ارزش‌هایی بزرگ، که با نام رسمی شرکت دانش‌بنیان توسعه فن‌آوری اطلاعات سورنا (سهامی خاص)، از سال ۱۳۸۴ مشغول به کار است. کار اصلی ما در یسناتیم، ساخت نرم‌افزار است و در این راه تلاش می‌کنیم از جدیدترین فن‌آوری‌های مقرون‌به‌صرفهٔ دنیا استفاده کنیم.

مزایا

ساعت کاری شناور
امریه سربازی
صبحانه‌های مناسبتی
شارژ تاکسی‌های اینترنتی
امکان مشروط کار از منزل
ورزش و تفریحات گروهی
کمک‌هزینه‌ی سفرهای داخلی و خارجی

فرصت‌های شغلی

استخدام توسعه‌دهنده Front-end جوان (Junior)

یسناتیم - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۶ میلیون تومان
JavaScript Git HTML5 CSS3 Vue.js

تکنولوژی‌های فنی

PHP MySQL Laravel Git Docker Vue.js Go Nginx Sass Redis Gitlab MariaDB Webkit Lumen Agile Scrum

غالب محصولات ما با استفاده از ابزاری که خودمان توسعه دادیم و «کوارک» صدایش می‌کنیم ساخته می‌شوند. کوارک از لاراول (در بک‌اند) و vueJs (در فرانت‌اند) تشکیل شده، اما به تناسب موقعیت و نیاز از زبان‌ها و ابزارهای دیگری همچون زبان برنامه‌نویسی Go نیز بهره برده است.

گیت ابزاری حیاتی در تیم فنی است، تا جایی که تیم‌های دیگر شرکت نیز با رابط کاربری گیت‌لب آشنا هستند و گردش کار را از همان طریق سامان می‌دهند.

کوارک منظم و اصولی نوشته شده و یک خط کد بدون Review شدن و مستندات کامل با روی شاخه‌ی اصلی قرار نمی‌گیرد. ویکی‌های پروژه همواره به‌روز هستند و به‌روز می‌مانند و در عین حال که قدر فرصت‌هایمان را می‌دانیم زمان کافی برای تمیزنویسی و مستندسازی کد در نظر می‌گیریم.

تهران

تهران، خیابان ابوذر غفاری، کوچه چهاردهم، پلاک ۸، واحد ۲