لوگوی شرکت وبجار

وبجار

ارائه خدمات IT و مارکتینگ به تمامی سازمان‌ها و کسب‌وکار‌ها
وب و نرم‌افزار
۱۳۹۹
۱۱-۵۰ نفر

شرکت وبجار

درباره تیم

وبجار شرکتی است از افراد با انگیزه و کوشا که در آن کارکنان مشتاق موفقیت هستند. در محیطی پر جنب‌وجوش کارمندان با یکدیگر به صورت تیمی کار می‌کنند و تاکید بر روی طوفان فکری،بازخورد و نوآوری وجود دارد. در فرهنگ ما تعادل کار و زندگی در اولویت است. ما به دنبال گسترش و ساخت ایده‌های جدید هستیم.

مهم‌ترین منابع ما، سرمایه‌های انسانی ماست؛ با تنوعی از زمینه‌ها،ایده‌ها و تجربه‌های متفاوت. در وبجار فرصت‌هایی برای درخشش هر روز اتفاق می‌افتد. ما به چیزی اهمیت می‌دهیم که شما رامتفاوت ‌می‌سازد و تشویق‌تان می‌کند که بر روی ایده‌های خود عمل کنید. ما متخصصان باهوش، خلاق و پرشور را که همیشه در حال آموزش و یادگیری هستند به مجموعه خود استخدام می‌کنیم.

درباره شرکت

شرکت وبجار فعال در عرصه خدمات IT و نرم‌افزار و کاملا تکنولوژی محور است.آینده شرکت وبجار؛ خلق ارزش برای تمامی کسب‌وکارها و سازمان‎‌های مبتنی بر فناوری هوشمند در ایران است.وبجار بستری برای رشد و توسعه‌ی فردی است و همه می‌توانند از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشند.دفتر شرکت وبجار در محدوده خیابان شهید بهشتی قرار گرفته است. وبجار، محیطی پویا و صمیمی است که در آن همه چیز برای بالندگی فراهم است. در مجموعه وبجار همه تصمیمات و اقدامات به صورت تیمی و جمعی گرفته ‌می‌شود.وبجار تیمی‌ست متشکل از افراد متخصص و متبحر، که قدرت خلق هر چیزی را دارند. هدف ما این است که به تمامی کسب‌وکارها و سازمان‌ در تمامی حوزه‌های خدماتی وب و نرم‌افزار همچون؛ طراحی وبسایت، سئو و بهینه سازی، طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی و نرم افزار‌های تحت وب،ساخت پنل درون سازمانی، مارکتینگ و ارائه دیگر خدمات در حوزه آی_تی کمک کنیم.

مزایا

تخصیص هدیه در روز تولد کارمندان
برنامه‌های متعدد برای آموزش کارمندان
حمایت دانشجویان و افراد مشغول به تحصیل
حقوق بازار محور
آموزش در حین کار
منابع انسانی توانمند و متخصص
گیم روم
پاداش

فرصت‌های شغلی

استخدام اسکرام مستر ( Scrum Master ) ارشد (Senior)

وبجار - تهران
تمام‌وقت
Jira Scrum Agile

استخدام برنامه‌نویس Vue.js جوان (Junior)

وبجار - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۸ میلیون تومان
Vue.js JavaScript Nuxt.js Vuex SSR

استخدام مالک محصول (Product Owner) جوان (Junior)

وبجار - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۸ میلیون تومان
Scrum Jira

استخدام برنامه‌نویس ASP.NET Core جوان (Junior)

وبجار - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۱۲ میلیون تومان
ASP.NET Core C# SQL Server ASP.NET MVC gRPC

استخدام UI/UX designer جوان (Junior)

وبجار - تهران
تمام‌وقت
UI/UX Adobe XD Photoshop Adobe Illustrator

تکنولوژی‌های فنی

Node.js React Laravel Vue.js ASP.NET Core

ما در وبجار برای طراحی و توسعه وبسایت از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده میکنیم که برای بکند شامل زبان‌های برنامه نویسی node.js، ASP.NET core و laravel و برای فرانت اند از react و vue.js استفاده میکنیم.

تهران

میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه چهارم پلاک۲۲، طبقه۴