لوگوی شرکت ورنو

ورنو

مجموعه رسانه و سرگرمی ورنو
فناوری اطلاعات
۱۳۹۸
۱۱-۵۰ نفر

شرکت ورنو

شرکت ورنو که از دل دانشگاه صنعتی شریف برخواسته و در پارک علم و فناوری شریف رشد یافته است، با گردهم‌آیی افراد متخصص، متعهد و جوان تشکیل شده است. اکنون این شرکت به عنوان بازوی فناوری و زیرساختی گروه گلیان مشغول ساخت انواع بازی و نرم افزار است.
گروه گلیان به عنوان همکار و سرمایه گذار استراتژیک ورنو با نزدیک به سه دهه سابقه در حوزه تبلیغات، رسانه و سرگرمی و با پشتوانه کارنامه درخشان خود در زمینه ایجاد کمپین‌های جذاب تبلیغاتی و تولید فیلم و سریال‌های محبوب و پرطرفدار (شب‌های برره ، قهوه تلخ ، پاورچین و ...)، اقدام به همکاری با مجموعه‌ ورنو و با هدف تولید انواع رسانه و محصولات دیجیتال نموده است.
ورنو یک مجموعه یکپارچه و منحصر به فرد است که از بخشهای گوناگونی تشکیل شده است. اصلی‌ترین بخشهای این مجموعه یکپارچه عبارتند از: درگاه پذیرش تبلیغات دیجیتال (ورنو ادز)، سرویس ویدیٔو به درخواست یا VOD، استودیوی بازیسازی (ورنو گیمز)، گروه توسعه نرم افزار (ورنوسافت) و همچنین برنامه شتابدهی ورنو (با همکاری شتابدهنده دانشگاه صنعتی شریف).
امید ورنو این است که با عنایت الهی و با تکیه بر سابقه درخشان و تجربیات بسیار ارزشمند گروه، و همچنین با دانش، تلاش و برنامه ریزی درست، به یکی از بزرگترین رهبران صنعت رسانه و سرگرمی منطقه MENA بدل شود و بخش‌های مختلف نیازمندی کاربران در حوزه رسانه و سرگرمی را پوشش دهد.

مزایا

ساعت کاری منعطف
برنامه های تفریحی
رشد فردی و گروهی
محیطی سرزنده و شاداب
دانش بنیان
بیمه

فرصت‌های شغلی

استخدام برنامه‌نویس Unity - یونیتی جوان (Junior)

ورنو - تهران
پاره‌وقت امکان دورکاری
C# Unity2D Unity3D

استخدام توسعه‌دهنده React Native جوان (Junior)

ورنو - تهران
پاره‌وقت امکان دورکاری
React Native JavaScript Android UI/UX

استخدام Back-End Developer جوان (Junior)

ورنو - تهران
پاره‌وقت امکان دورکاری
JavaScript SQL Node.js NoSQL Back-end

تکنولوژی‌های فنی

Node.js React Django MongoDB React Native Flutter Unity3D Design UI/UX Game Development Mobile Application Unity2D

تهران

میدان ونک، کوچه شهیدی، پلاک پنج، واحد هشت، ورنو