لوگوی شرکت Tapsell

Tapsell

تپسل:‌ شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال تپسل
تبلیغات آنلاین
۱۳۹۳
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت Tapsell

درباره تیم

خانواده‌ی تپسل جوان است، به همین دلیل مراودات بین افراد صمیمی و درعین‌حال متناسب با یک محیط کار حرفه‌ای است. افراد در تپسل برای اجرای کارهایشان آزادی عمل دارند، مهم این است که به زمانبندی‌ها پایبند باشیم و نیازهای مشتری به‌موقع مرتفع شود و پاسخ مناسب در سریع‌ترین زمان به او داده شود. در تپسل خلاقیت، ایده‌های جدید و بهبود روند انجام کارهای تیمی همواره مورد توجه است و انتظار می‌رود هرکس علاوه بر پیشرفت حرفه‌ای و پیشرفت محصول، به فکر افزایش توانایی‌های شخصی خود هم باشد.

تعدادی از اعضای تپسل دانشجو هستند و ساعت کاری شناور در شرکت به آن‌ها کمک کرده است تا در کنار تحصیل، به کار موردعلاقه‌ی خود مشغول باشند. بیمه‌ی تأمین اجتماعی از روز اول کاری برای همه‌ی اعضای خانواده‌ی تپسل لحاظ می‌شود. در ابتدای استخدام هرکس در شرکت، می‌کوشیم چند موقعیت مختلف را به او معرفی کنیم تا خودش بهترین موقعیت و کاری که به آن علاقه دارد را بیابد.

درباره شرکت

شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال تپسل، پیشرو در دیجیتال مارکتینگ، تنها شبکه تبلیغات همه جانبه یا omni-channel در فضای دیجیتال است که ماهیانه به بیش از ۴۰ میلیون کاربر منحصربفرد آنلاین، از طریق بیش از ۳۰ هزار اپلیکیشن و بازی مانند تلوبیون، آمیرزا، کوییز آف کینگز، فوتبالی و منچرز، و بیش از ۱۰۰۰ وبسایت ورزشی و خبری پرمخاطب مانند ورزش۳، تابناک، فارس، نود و دیجیاتو، دسترسی است و تمامی فرمت‌های تبلیغاتی بنری و ویدئویی را پشتیبانی می‌کند. تپسل علاوه بر تبلیغات داخل موبایل و وب، در شبکه‌های اجتماعی به صورت میکرو/ماکرو اینفلوئسر مارکتینگ حضور دارد و همچنین به صورت انحصاری آژانس تبلیغاتی سرویس تبلیغات در جستجوی کافه‌بازار است. کاربران آنلاین در شبانه روز در دنیای دیجیتال در فضاهای اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها، وبسایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، و جستجو در کافه‌بازار حضور دارند، تپسل می‌تواند کاربر هدف را ردیابی کرده و مطابق با علاقه و سابقه رفتاری او در رسانه‌های دیگر، تبلیغ مناسب را به وی نمایش دهد.

مزایا

ساعت کاری انعطاف‌پذیر
تیم جوان و پویا
اتاق بازی
محیط کار جذاب
بیمه
بیمه تکمیلی

فرصت‌های شغلی

استخدام Android Developer ارشد (Senior)

Tapsell - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۸ میلیون تومان
Java Android Gradle MVVM Android SDK Tools

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Java

تهران

خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، خیابان جردن، کوچه آناهیتا، پلاک ٢٣، طبقه پنجم

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.