لوگوی شرکت همکاران سیستم

همکاران سیستم

بزرگترین مجموعه دانش بنیان کشور در زمینه‌ تولید نرم‌افزار
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت
۱۳۶۶
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر

شرکت همکاران سیستم

محیط دوستانه، کار تیمی و روحیه یادگیرندگی از ویژگیهای فرهنگ همکاران سیستم است که در رفتارهای حرفهای تک تک افراد شرکت نمود می‌یابد.

درباره همکاران سیستم

همکاران سیستم، بزرگترین مجموعه دانش بنیان نرم افزاری کشور است که با گذشت بیش از ۳۰ سال عرضه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری به کسب‌وکارهای ایرانی، بالغ بر ۶۱۰۰۰ مشتری در کسب‌وکارهای بزرگ، متوسط و کوچک از جمله ۶۰ درصد شرکت‌های فهرست ۵۰۰ شرکت برتر ایران دارد.

اصلی‌ترین فعالیت‌های همکاران سیستم

  • ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی؛ با محصول راهکاران (ERP+BI+BPM Tools)
  • ارائه‌‌ی راهکاران بر بستر ابر ( ERP On the Cloud)

با توجه به پیچیدگی و تنوع فرایندهای کسب و کار در سازمانهای بزرگ، همکاران سیستم بر اجرای صحیح فرایندهای توسعه نرم افزار تمرکز داشته و به اصول و مبانی طراحی و معماری نرم افزار پایبند است.

همکاران سیستم با تکیه بر دانش و تجربه، همدلی و همراهی همکاران این مجموعه همواره در پی ارائه نرم‌افزارهای با کیفیت و مبتنی بر فناوری‌های روز بوده است.

مزایا

حضور در کنار افراد خبره
اتاق بازی
صبحانه- میان وعده
بیمه تکمیلی

تکنولوژی‌های فنی

C# Android SQL Server React Angular ASP.NET MVC Oracle React Native ASP.NET Core Kotlin Redis Artificial Intelligence Data Mining Business Intelligence

تهران

میدان ونک، خیابان ولیعصر، خیابان عطار، پلاک ۸