لوگوی شرکت نوآوران رباتیک و پزشکی سینا

نوآوران رباتیک و پزشکی سینا

جراحی و توانبخشی رباتیک
خدمات درمانی، پزشکی و سلامت
۱۳۹۴
۱۱-۵۰ نفر

شرکت نوآوران رباتیک و پزشکی سینا

درباره تیم

شرکت سینا سالهاست با همراهی مجموعه‌ای از نخبگان و جوانان پر استعداد کشور تیمی مجرب در حوزه طراحی مکانیک، سخت افزار، رباتیک، الکترونیک و نرم افزار را گرد هم آورده و در محیطی شاد و پر نشاط همچون فضای دوران دانشجویی، پویایی و چابکی بسیار مناسبی را ایجاد کرده است. در این شرکت فضای دوستانه و تعامل بسیار نزدیک همکاران و مدیریت در هر لحظه و بدون هیچ واسطه‌ای برقرار بوده و مدیریت با شنیدن انتقادات و پیشنهادات کارکنان همواره سعی کرده است باعث ایجاد راحتی در بیان نظرات و انعطاف پذیری در روش انجام کارها شود. این موضوع به رشد نوآوری و احساس دیده شدن در همکاران شرکت کمک کرده و شرکت نیز همواره از این موضوع حمایت نموده است.

فضای دوستانه حاکم بر شرکت باعث رشد همکاران شده و همواره همکاران مجرب در شرکت آماده ارائه آموزشهای لازم به همکاران جدیدالورود بوده‌اند.

درباره شرکت

شرکت دانش بنیان (تولیدی سطح یک) نوآوران رباتیک و پزشکی سینا (با مسئولیت محدود) در سال 1394 توسط برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. برنامه اصلی این شرکت، طراحی، ساخت و توسعه تجهیزات و فناوریهای نوین پزشکی، در حیطه‌های آموزش، تشخیص، درمان (جراحی و توانبخشی)، بازتوانی و مراقبتهای پس از درمان با تکیه بر فناوری رباتیک در پزشکی می‌باشد. در این زمینه تا کنون شرکت به طور خاص 9 محصول دانش بنیان را در حوزه‌های جراحی رباتیک (رباتهای جراح و کمک جراح)، توانبخشی رباتیک (درمانی و کمکی) و همچنین آموزش پزشکی با استفاده از فناوریهای حقیقت مجازی، تکمیلی و مصنوعی به بازار عرضه نموده و ضمن دریافت گواهی ISO 9001: 2015 در شرف ورود به بازارهای جهانی می‌باشد. شاخص‌ترین محصول فناورانه این شرکت سامانه ملی جراحی رباتیک از راه دور سینا می‌باشد و عمده فعالیت شرکت در این خصوص معطوف شده است. پشتوانه علمی شرکت بیش از 20 سال فعالیت تحقیق و توسعه اعضای هیات علمی و پرسنل جوان و سخت کوش آن در دانشگاههای علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی شریف بوده و کلیه محصولات آن در فاز تحقیق توسعه در مراکز آموزشی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته‌اند. امید است فعالیت این شرکت به سهم خود به ارتقاء کیفیت خدمات سلامت در سطح جامعه، کمک نماید.

مزایا

گزینه‌ی سهام
محیط کاری دوستانه و صمیمی
استفاده از تکنولوژی فنی به‌روز

فرصت‌های شغلی بسته شده

استخدام برنامه‌نویس ++VC یا TwinCAT جوان (Junior)

بسته‌شده
نوآوران رباتیک و پزشکی سینا - تهران
تمام‌وقت
Automation Network Programming Software Engineering Robotics Systems Programming

استخدام برنامه‌نویس ++VC جوان (Junior)

بسته‌شده
نوآوران رباتیک و پزشکی سینا - تهران
تمام‌وقت
Dynamic Programming Software Design Software Engineering Robotics Systems Programming

استخدام بازی ساز جوان (Junior)

بسته‌شده
نوآوران رباتیک و پزشکی سینا - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۴ میلیون تومان امکان دورکاری
Dynamic Programming Software Design Software Engineering Robotics Systems Programming

تکنولوژی‌های فنی

Robotics

تهران

خ باقرخان شرقی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی، ضلع شمال شرقی، جنب بانک پیوند اعضا، مرکز رشد لوازم و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، واحد ۹