لوگوی شرکت سپیتامان تجارت

سپیتامان تجارت

پردازش داده
پردازش داده
۱۳۹۲
۱-۱۰ نفر

درباره تیم سپیتامان

ما در سپیتامان یک تیم هستیم. تفاوت بین تیم و گروه را میدانیم و آگاهانه انتخاب کرده‌ایم که یک تیم باشیم. همه اعضاء تیم متعهد به رشد خود و رشد دیگر هم تیمی‌های خود هستند. ما کلاممان هستیم. همان چیزی که می‌گوییم.

دانش‌های زیر در تیم ما وجود دارند و ما با این دانش‌ها و همچنین با روحیه توقف ناپذیری در یادگیری کارها را انجام می‌دهیم:

 • زبان‌های برنامه نویسی
 1. PHP :: Laravel-CodeIgniter
 2. Python :: Django
 3. JavaScript :: MeteorJS-AngularJS
 • پایگاه‌های داده
 1. MySQL
 2. MariaDB
 3. PostgreSQL
 4. MongoDB
 5. Cassandra
 6. Elastic
 • موتورهای جستجو در پایگاه‌های داده
 1. Elastic
 2. TNT
 • Message Broker & Stream Processing
 1. Kafka
 2. RabbitMQ
 • Clouding
 1. OpenStack
 • طراحی ساختار
 1. CSS
 2. HTML
 3. Bootstrap
 4. Zurb Foundation
 5. UI Kit
 6. Semantic UI

درباره شرکت

دنیای امروز، دنیای اطلاعات و ارتباطات است. دنیایی که روزانه میلیاردها داده تولید و پردازش می‌شود. این داده‌ها خواه ناخواه هستند و این هنر ماست که چگونه از آن‌ها بهره‌مند شویم.
آنچه مهم است این است که برای هر دسته از داده‌ها می‌توان دو جنبه در نظر گرفت: جنبه فنی و جنبه کسب و کار. بدون داشتن ابزار فنی درست وجود این داده‌ها هیچ منفعتی برای افراد ندارد و چه بسا سبب سردرگمی آن‌ها نیز می‌شود و داشتن ابزار فنی درست امکان پذیر نیست مگر با داشتن یک دید جامع از فضای کسب و کاری که داده‌ها در آن فضا تولید شده‌اند.
شرکت سپیتامان تجارت با در دست داشتن ابزار و دانش فنی کار با داده‌ها در کنار تجارب فراوان در حوزه‌های مختلف کسب و کار در راستای بهره برداری از این داده‌ها و تبدیل آن به اطلاعات ، دانش و خرد گام برداشته است.
این شرکت رسالت سازمانی خود را بر مبنای مفهوم ارزش مشترک (Shared Value) با استفاده از ارائه خدمات آنلاین (Online Services) به منظور افزایش امکان بهره مندی تمامی مردم کشور از قدرت داده‌ها در زندگی روزمره خود بنا نهاده است و سعی دارد تا با ارائه این دسته از خدمات سطح آگاهی افراد را در جامعه افزایش دهد
هدف از این توسعه افزایش توان شرکت به منظور جذب نیروهای کارامد بیشتر و توسعه فعالیت ‌های شرکت در راستای جذب پروژه‌های مرتبط با رسالت سازمانی شرکت است.
ما بر این باوریم که ارائه سیستم‌های پردازش داده، که قادر باشند نیازمندی‌های کسب و کارهای متنوع را فراهم آورند، علاوه بر دانش فناورانه تیم توسعه، نیازمند شناخت دقیق آن کسب و کارها، آشنا شدن با دغدغه‌های ذینفعان (Stakeholders) و همچنین طراحی درست و متناسب با نیازهای واقعی ایشان است. ما می‌خواهیم با نگاهی نو به مقوله توسعه نرم‌افزار و با رویکرد مهندسی فرایندها و توسعۀ سیستم‌های اطلاعاتی و ارائه سرویس‌های آنلاین مبتنی بر اصل ارزش مشترک بتوانیم سهم کوچکی در پیشبرد اهداف سازمان‌های پیشرو و آینده نگر و همچنین عموم مردم جامعه داشته باشیم و نیاز ایشان را آن‌گونه که برای هر کسب و کار یا فرد صحیح است برآورده سازیم و از این رهگذر شاهد بالندگی این مرز و بوم باشیم.

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Python PHP HTML CSS MySQL AngularJS Django WordPress Laravel MongoDB HTML5 PostgreSQL CSS3 CodeIgniter Elasticsearch npm Meteor MySQLi Bootstrap 4 Apache Kafka Cassandra Joomla MongoDB Query RabbitMQ MariaDB UIKit WordPress Theming MySQL Workbench Zurb Foundation Npm Install Kafka Consumer API Laravel Blade Laravel 5.5 MySQL Python Openstack Semantic Ui Elastic Stack Apache Kafka Streams Laravel 5.6 Iron Router Meteor Blaze Laravel 5.7 Kafka Producer API MySQL Connector Cassandra 2.0 Ng Bootstrap Cassandra 3.0 Laravel Passport Joomla Extensions Elasticsearch 5 Elasticsearch Plugin Laravel Eloquent PHPDoc Meteor Accounts Bootstrap Table Laravel Mix PHP 7.2 Npm Scripts Bootstrap Select PHP 7.1 Zurb Foundation 6 Angular-Meteor Elastic Map Reduce Laravel Socialite AngularJS Material Laravel Elixir Cassandra 2.1 Openstack Nova Elasticsearch 2.0 AngularJS Components Zurb Foundation 5 Openstack Swift MySQL Management Flow Router Joomla Template

تهران

خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.