سنجاق
سفارش آنلاین خدمات خانه!
IT
۹۴
۱-۱۰ نفر

ما چه جور تیمی هستیم؟

تیم ما در حال حاضر 9  نفره هست، با روحیه ای متفاوت، ترکیبی از تکنولوژی و دیزاین! درحال حاضر روی محصول جدیدمون «سنجاق» کار می کنیم؛ سرویسی که با اون می تونید خدمات موردنیازتون رو به صورت آنلاین سفارش بدید، از سرویس کولر تا نظافت منزل. میتونید به سایت مون مراجعه کنید وبا سنجاق بیشتر آشنا بشید. ما اینجا  کنارهمدیگه، هم کار می کنیم هم زندگی. اعتقاد داریم که خلاقیت یکی از مهمترین عواملی هست که محصول رو متفاوت میکنه. عاشق بازی هستیم، چه بازی دیجیتال و کنسول چه گیم بورد و پانتومیم، اعتقاد داریم که بازی و فان آدمها رو بهم نزدیک میکنه! تیم فنی ای داریم که شیفته تکنولوژی های جدید هست و از چالش ها استقبال می کنه، اگر هم به دفترمون سر بزنی از در و دیوار دفتر یه عالمه هنر می باره که همه اش کار بچه های دیزاینرمون هست. (دوست داری با بچه های تیم بیشتر آشنا بشی، برو به لینکداین سنجاق!)

داستان ما

 یکی ازاصلی ترین هدف های ما در تیم علاوه بر ارائه محصول با کیفیت، کمک به رشد فردی بچه های تیم هست. در محصول جدیدمون «سنجاق» از تکنولوژی های جدیدی در دنیای IT استفاده می کنیم که می تونید اون ها را در زیر ببینید. داستان ما هم اینطوری شروع شد که سال 93 تیم اولیه با ایده ی طراحی اپلیکیشن کفشدوزک کارتونساز شکل گرفت و در سال 95کفشدوزک به عنوان محبوب ترین اپ کودک در کافه بازار انتخاب شد.

از ابتدا به کار بین رشته ای اعتقاد داشتیم، همزمان میخواستیم  هم از بعد فنی و هم از نظر طراحی محصول، یک کار جدید کرده باشیم، همین موقع ها بود که شرکت رهنما از پروژه ی ما استقبال کرد و به صورت رسمی استارت آپ ما کار خودش رو شروع کرد، نزدیک دو سال تمرکزمون روی اپلیکیشن کفشدوزک بود ولی در حال حاضر پروژه ی جدیدی رو داریم شروع می کنیم، در بازاری کاملا متفاوت با کلی چالش های جدید؛ کلی شور و اشتیاق داریم تا این بار هم بتونیم حس تجربه ای فوق العاده برای کاربرها بوجود بیاریم.

دنبال چه هم تیمی ای هستیم؟
دنبال یک دوست هستیم که پایه باشه و پر از انرژی؛ و البته باید یک یادگیرنده فعال و پیگیر باشه، تو دنیای تکنولوژی اگر سریع نباشی، یه جورایی ممکنه جا بمونی، نهایتا کنجکاو هم باشه تا جایی که بعد از خوندن این توصیفات دوست داشته باشه به تیم ما سر بزنه، صبحونه در خدمت ایم! بله خود شما :)

 

تکنولوژی‌های مورد استفاده
Android Python Swift Linux Spring MongoDB Scala ReactJS TypeScript Docker Cassandra Mariadb
فرصت‌های شغلی

اگر یک برنامه نویس فعال و کنجکاو هستید، که دوست دارید با یک تیم با انگیزه و کمی متفاوت کار کنید، خوشحال می شیم تا دیداری با همدیگر داشته باشیم.

Python
Linux
Spring
MongoDB
Scala
ReactJS
TypeScript
Docker
Cassandra
Mariadb

خیابان شهید بهشتی-بین مفتح و میرعماد-پلاک14-طبقه منفی2-واحد6