لوگوی شرکت سنجاق

سنجاق

بازار آنلاین خدمات خانه!
IT
۹۴
۱-۱۰ نفر

شرکت سنجاق

ما چه جور تیمی هستیم؟

تیم ما در حال حاضر ۱۲ نفره هست، با روحیه‌ای متفاوت، ترکیبی از تکنولوژی و دیزاین! درحال حاضر روی محصول جدیدمون «سنجاق» کار می‌کنیم؛ سرویسی که با اون می‌تونید خدمات موردنیازتون رو به صورت آنلاین سفارش بدید، از سرویس کولر تا نظافت منزل. میتونید به سایت مون مراجعه کنید وبا سنجاق بیشتر آشنا بشید. ما اینجا کنارهمدیگه، هم کار می‌کنیم هم زندگی. اعتقاد داریم که خلاقیت یکی از مهمترین عواملی هست که محصول رو متفاوت میکنه. عاشق بازی هستیم، چه بازی دیجیتال و کنسول چه گیم بورد و پانتومیم، اعتقاد داریم که بازی و فان آدمها رو بهم نزدیک میکنه! تیم فنی ای داریم که شیفته تکنولوژی‌های جدید هست و از چالش‌ها استقبال می‌کنه، اگر هم به دفترمون سر بزنی از در و دیوار دفتر یه عالمه هنر می‌باره که همه‌اش کار بچه‌های دیزاینرمون هست. (دوست داری با بچه‌های تیم بیشتر آشنا بشی، برو به لینکداین سنجاق!)

داستان ما

یکی ازاصلی‌ترین هدف‌های ما در تیم علاوه بر ارائه محصول با کیفیت، کمک به رشد فردی بچه‌های تیم هست. در محصول جدیدمون «سنجاق» از تکنولوژی‌های جدیدی در دنیای IT استفاده می‌کنیم که می‌تونید اون‌ها را در زیر ببینید. داستان ما هم اینطوری شروع شد که سال 93 تیم اولیه با ایده‌ی طراحی اپلیکیشن کفشدوزک کارتونساز شکل گرفت و در سال 95کفشدوزک به عنوان محبوب‌ترین اپ کودک در کافه بازار انتخاب شد.

از ابتدا به کار بین رشته‌ای اعتقاد داشتیم، همزمان میخواستیم هم از بعد فنی و هم از نظر طراحی محصول، یک کار جدید کرده باشیم، همین موقع‌ها بود که شرکت رهنما از پروژه‌ی ما استقبال کرد و به صورت رسمی استارت آپ ما کار خودش رو شروع کرد، نزدیک دو سال تمرکزمون روی اپلیکیشن کفشدوزک بود ولی در حال حاضر پروژه‌ی جدیدی رو داریم شروع می‌کنیم، در بازاری کاملا متفاوت با کلی چالش‌های جدید؛ کلی شور و اشتیاق داریم تا این بار هم بتونیم حس تجربه‌ای فوق العاده برای کاربرها بوجود بیاریم.

دنبال چه هم تیمی ای هستیم؟
دنبال یک دوست هستیم که پایه باشه و پر از انرژی؛ و البته باید یک یادگیرنده فعال و پیگیر باشه، تو دنیای تکنولوژی اگر سریع نباشی، یه جورایی ممکنه جا بمونی، نهایتا کنجکاو هم باشه تا جایی که بعد از خوندن این توصیفات دوست داشته باشه به تیم ما سر بزنه، صبحونه در خدمت ایم! بله خود شما :)

تکنولوژی‌های فنی

React Linux MongoDB Scala Docker React Native Akka Flowtype

تهران

خیابان شهید بهشتی-بین مفتح و میرعماد-پلاک۱۴-طبقه منفی۲-واحد۶