لوگوی شرکت سحاب پرداز

سحاب پرداز

یه خانواده بزرگ
Big Data, Data Science, artificial intelligence, Network Processing
۱۳۹۳
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت سحاب پرداز

سحاب چه‌جور جایی هست؟

سحاب توی زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنه که مهمترینش Big Dataست و در حال ایجاد محصولات خاص و تجربیات جدید تو این زمینه‌ست. ارزشمندترین سرمایه سحاب، اعضا خانواده و فرهنگیه که باهاش زندگی میکنیم. چون اعضا خانوده سحاب خودشون میدونن چه کاری رو چجوری انجام بدن و سحاب رو تبدیل به بهترین کنن. سومین دوره نیمبو رو سحاب توی تابستون امسال برگزار می‌کنه تا راهی باشه برای آموزش و جذب افراد مشتاق و با استعداد. اگه دنبال یه تجربه ارزشمند برای یادگیری از مربیان حرفه‌ای هستی، پیشنهاد می‌کنم سحاب رو تجربه کنی.

نیمبو چیه ؟

نیمبو یه کارآموزی فشرده ست که تابستون امسال برای سومین بار توسط شرکت سحاب پرداز برگزار می‌شه و مسیریه برای توسعه مهارت‌های فنی و غیر فنی که باهاش می‌تونید به دنیای حرفه‌ای‌ها وارد بشید. تو این دوره اهداف یادگیری متنوعی مبتنی بر پروژه براتون در نظر گرفته شده که در حوزه Big Data و Data Science هست و کارتون با داده‌های واقعیه. از همه مهمتر مربی هایی در کنارتون هستند که تو یادگیری به شما و تیمتون کمک می‌کنن. این مربی‌ها از با تجربه‌ترین همکاران سحاب انتخاب شدن. آموزش و مهارت‌های دوره نیمبو طوری طراحی شده که تو آینده بتونید کاربردش رو توی مسیر شغلی و تحصیلی تون ببینید.

تکنولوژی‌های فنی

Java Python C++ C Maven Docker Apache Spark TensorFlow Elasticsearch Hadoop Machine Learning Apache Kafka NoSQL Big Data HBase Apache Zookeeper Data Mining Cloudera Grafana

تهران

تهران، خیابان سهروردی شمالی، ابتدای خیابان خرمشهر، پلاک ۲۴

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.