لوگوی شرکت روتیک

روتیک

ربات‎‌های پشتیبان هوشمند
هوش مصنوعی
۱۳۹۷
۱-۱۰ نفر

شرکت روتیک

تیم ما

اولویت اصلی ما ایجاد تغییرات در نحوه‌ی بکار‌‎گیری هوش مصنوعی در زندگی مردم است. ما اعتقاد داریم باید محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی برای فراهم آوردن آسایش بیشتر، وارد زندگی مردم شود تا علاوه بر گسترش خدمات در این عرصه، محصولاتی قابل رقابت برای ارائه در بازار‎‌های جهانی داشته باشیم.

درباره ما

از تلفیق قابلیت پردازش متن و سیستم‌های یادگیرنده، ایده‌ای شکل گرفته است که می‌تواند منجر به پاسخگوی آنلاین و 24 ساعته بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها شود. به این ترتیب که بخش زیادی از پرسش‌های شهروندان و مشتریان، دارای ویژگی‌های مشترکی است و پاسخ‌های مشابهی نیز دارد و پاسخگویی به این سؤالات می‌تواند توسط یک ماشین هوشمند پاسخگو فراهم شود.

به این ترتیب این ایده اولیه برای پاسخگویی به نیاز شهروندان و مشتریان شکل گرفت. پشتیبانی 24 ساعته و به موقع دو گزینه‌ای است که مشتریان و مشترکان روی آن حساب ویژه‌ای باز می‌کنند و برخورداری از سرویس‌های ارائه شده توسط روتیک، می‌تواند خیال سازمان‌ها و شرکت‌ها را برای ارائه این خدمات راحت کند.

اینکه بتوانید پاسخ مشتریان خود را به لحظه و منطبق بر نیازهای اساسی آنها بدهید، دقیقا خدمتی است که شرکت روتیک بر روی آن کار میکند.

مزایا

استراحت حین کار
ساعات کاری منعطف
اینترنت آزاد
کسب و کار نوپا

تکنولوژی‌های فنی

Python Node.JS Vue.js Machine Learning Artificial Intelligence C++17 Laravel 6

ما از این تکنولوژی‌ها در پلتفرم‌های مختلف در جهت راه اندازی محصول خود در سطوح مختلف استفاده میکنیم.

قم

میدان امام خمینی - تقاطع بلوار شهید بهشتی و خیابان مطهری - ساختمان مرکز شتاب‎‌‎‌دهی آراد - طبقه سوم - تیم روتیک

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.