لوگوی شرکت گروه نرم افزار روناک

گروه نرم افزار روناک

برنامه نویسی روی لبه تیغ
نرم افزار های ابری
۱۳۹۵
۱۱-۵۰ نفر

شرکت گروه نرم افزار روناک

تیم متخصص روناک

جهانی شدن روندی‌ست که با سرعت درحال وقوع است و برای عقب نماندن از این قافله باید با آخرین استانداردهای بین‌المللی در عرصه‌ی فناوری اطلاعات، هم‌راستا و همگام بود. ما در روناک همیشه باور داریم لازمه‌ی رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، مواجهه با چالش‌های بزرگ است؛ به‌همین‌خاطر به‌گرمی به استقبال چالش‌هایی می‌رویم که سایرین از روبرویی با آن گریزانند. ما هرلحظه به‌دنبال ایده‌های نو و به‌روزکردن اطلاعات، براساس استانداردهای روز دنیا هستیم. انرژی بالا، انگیزه و اشتیاق برای یادگیری از ویژگی‌های افراد تیم است. ما معتقدیم که نتیجه‌ی رشد هریک از افراد سازمان، رشد مجموعه و سازمان است؛ به‌همین دلیل، بخشی از زمان کاری ما مختص آموزش، گفت‌و‌‌گو، تحلیل و مشورت درمورد ایده‌های جدید و بررسی راهکارهای اجرایی برای رسیدن به هدف مشترکی‌ست که دلیل ما برای ادامه‌ی مسیر است. ما از بودن و کارکردن در کنار هم لذت می‌بریم و باور داریم شادی و نشاط به تیم، انرژی مضاعف تزریق می‌کند. بزرگترین سرمایه‌ی خانواده‌ی روناک تیمی جوان، پرنشاط و باانگیزه است که در تمام لحظه‌ها، پشت به پشت هم، باقدرت و انرژی برای ساختن آینده‌ای که آرزویش را دارند تلاش می‌کنند.

آشنایی با گروه نرم افزار روناک

گروه نرم‌افزاری روناک مجموعه‌ای از یک تیم متخصص در حوزه‌ی برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های وب و موبایل است که بااستفاده از به‌روزترین زبان‌های برنامه‌نویسی به‌صورت تخصصی روی پروژه‌هایی مانند پیام رسان و ارتباط تیمی فعالیت میکند. 
درخشان‌ترین محصول تیم، پلتفرمی به‌نام «نستد»، مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و باهدف عرضه در بازارهای بین‌المللی به‌منظور مدیریت ارتباطات تیمی در یک سازمان است.
روناک تا امروز سابقه‌ی همکاری با آسان‌پرداخت، اسنپ‌فود و اسنپ‌کیو از مجموعه‌ی ایران اینترنت گروپ (IIG) و چندین پروژه‌‌ی بین‌المللی را در کارنامه‌ی خود دارد.

و دیگر محصول این تیم «ریور »، پیام رسان فوق سریع و بر پایه ذخیره سازی ابری با امنیت بسیار بالا می‌باشد.

مزایا

Cutting Edge
بیمه تامین اجتماعی
Game Room
برگزاری جشن‌ها و تفریحات گروهی
میان وعده

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript ReactJS MongoDB Go Redis Cassandra

تهران

سعادت‌آباد، بلوار فرهنگ، کوی فرهنگ، کوچه سوم

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.