رای دانا آفرین
دانش بنیان
تولید راهکارهای جامع سازمانی مبتنی بر IT
۱۳۷۹
۵۱-۲۰۰ نفر

دارا بودن نیروی انسانی کار آمد، پر امید و خلاق و فضای کاری با نشاط، پشتوانه اصلی شرکت مهندسی رای‌دانا در جهت ارائه خدمات و محصولات در صنعت فناوری اطلاعات می‌باشد. 

شرکت مهندسی رای‌دانا، یک شرکت مبتنی بر تکنولوژی است که با هدف ارائه راه حل‌های نرم‌افزاری و مشاوره سیستم‌های اطلاعات سازمانی، در سال ۱۳۷۹ تشکیل گردیده و مسئولیت‌پذیری و مشتری‌مداری را به عنوان دو اصل اساسی توسعه، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

دارا بودن نیروی انسانی کار آمد، پر امید و خلاق و فضای کاری با نشاط، پشتوانه اصلی شرکت مهندسی رای‌دانا در جهت ارائه خدمات و محصولات در صنعت فناوری اطلاعات می‌باشد. Cyber ERP به عنوان محصول اصلی رای‌دانا حاصل کار گروهی بیش از ۲۸۰ نفر از دانش آموختگان زبده دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی (مانند صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، York ,Leeds ,Calgary ,UCLA و …) و همچنین مشاوران کار آزموده صنایع اصلی کشور از سال ۱۳۸۳ است که در حال حاضر نسخه ۵.۳ آن به بازار ارائه شده است. 

رای‌دانا بدین ترتیب با کسب رتبه ۱ از شورای عالی انفورماتیک، جایگاه ویژه‌ای را در ممیزی‌های این شورا در طراحی و تولید راه‌حل‌های نرم‌افزاری بدست آورده است.

تکنولوژی‌های مورد استفاده
Java Oracle
فرصت‌های شغلی

کارشناسی مهندسی نرم افزار یا بالاتر

Java
Oracle

وظایف و مسؤولیتها: تحلیل و شناخت نیازمندیهای مشتری مستندسازی نیازمندیهای مشتری طراحی نرم افزار اطلاعاتی طراحی واسط کاربری و مدل داده نرم افزار مستند سازی واسط کاربری تست و کنترل کیفیت نرم افزار

وظایف و مسؤولیتها: ۱- مدیریت و اجرای فرایند شناخت و استخراج نیازمندی های سفارشی سازی مشتری ۲- هماهنگی و سازماندهی تیم اجرای پروژه ۳- آموزش نرم افزار و انتقال مهارت های لازم برای بهره برداری از ...

خ شهید قندی، کوچه 13، پلاک 11