لوگوی شرکت پویا رسانه

پویا رسانه

پویا رسانه
فناوری اطلاعات
۱۳۸۸
۱۱-۵۰ نفر

شرکت پویا رسانه

یکدلی، تواضع، نوآوری، صمیمیت، انضباط و سخت‌کوشی برخی از ارزش‌های اصلی ما هستن که ما با اون‌ها در قالب یک شرکت زندگی و کار می‌کنیم.

از پروژه‌های فعلی‌مون می‌تونیم به جار، نیوزباکس و نیوزهاب اشاره کنیم. در حال حاضر مشغول ساخت یک پلتفرم خبری هستیم که باور داریم ارزش اصلیش تسهیل و تسریع دسترسی افراد و سازمان‌ها برای درک بهتر شرایط و وقایع‌ است. به همین جهت در حال ایجاد یک تیم قوی از افراد کنجکاو و خلاق هستیم که دنبال یه هدف خوب برای کار کردن و کمک و حمایت از همدیگه برای رسیدن به اون هدف هستند.

ما در ساعت کار به سختی کار می‌کنیم تا به اهدافمون برسیم و در کنارش تیمی بسازیم که افرادش از کار کردن درکنار هم دیگه لذت می‌برند.

خانواده پویارسانه در سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد تحول و ارائه راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در حوزه علوم ارتباطات و رسانه‌ شکل گرفت و با فعالیت در حوزه پایش اخبار توانست در این عرصه به عنوان برندی پیشگام شناخته شود، همچنین از آغاز فعالیت تاکنون در راستای اهداف و چشم‌انداز خود، سرویس‌های «نیوزهاب»، «جار» و «نیوزباکس» را به مخاطبان و مشترکان عرضه کرده و همواره در جهت ارائه راهکارهای هوشمند، سریع و مطمئن گام بر‌می‌دارد.

مزایا

بیمه تکمیلی
آموزش

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Python PHP MySQL Linux MongoDB Git PostgreSQL API Elasticsearch Flask NLP Protobuf Net

تهران

خیابان ولیعصر - نبش مطهری - خیابان منصور - پلاک ۳۱ - واحد ۲

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.