لوگوی شرکت PintaPin

PintaPin

پلتفرم آنلاین در حوزه گردشگری
رزرو آنلاین هتل‌های داخلی و خارجی و بلیط هواپیما
۱۳۹۵
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت PintaPin

از تیم آی تی و پروداکت ما بیشتر بدانید...

فضای کاری تیم آی تی و محصول پین تا پین یکی از مهیج‌ترین،‌ پر تحرک‌ترین و پر انرژی‌ترین فضاهای کاری ای می‌باشد که تجربه خواهید کرد. در این تیم علاوه بر کار مفید، تجربه یادگیری و یاد دادن را در قالب بهترین و به روزترین استانداردهای جهانی مدیریت و تولید نرم افزار خواهید داشت.

ما یک تیم حرفه‌ای شامل برنامه نویس و تست از یک طرف و مدیران محصول و طراحان تجربه کاری و واسط کاربری از طرف دیگر هستیم که در کنار هم بهترین تجربه ممکن از تولید نرم افزار را در کنار هم پشت سر میگذاریم.

زبان‌های برنامه نویسی،‌تکنولوژی‌ها و پلت فرم‌ها و معماری‌های پیشرفته نرم افزاری که در شرکت استفاده میکنیم برای هرکسی از جمله خود ما آموزنده و شگفت آور می‌باشد.

دانش ما در اینجا هر روز بیشتر از دیروز است. cool

تجربه اسکرام در تیم‌های بزرگ،‌برنامه نویسی اسکالا و مایکروسرویس‌ها نمونه‌ای از چیزهاییست که شما در کنار ما خواهید داشت. innocent

اگر علاقه مند به کار با مدرن‌ترین پلت فرم‌ها و زبان‌های برنامه نویسی و یادگیری در محیط بسیار کاربردی درکنار ما هستید از همکاری با شما بسیار خوشحال خواهیم بود. innocent

 

در باره پین تا پین

سامانه رزرو آنلاین هتل پین تا پین یکی از شرکتهای زیرمجموعه گروه اینترنتی ایران (IIG) است. شرکتی بین المللی که در چند سال گذشته با راه اندازی کسب و کارهای آنلاین موفقی مثل اسنپ و زودفود سهم بزرگی از بازار اینترنتی ایران را به خود اختصاص داده. مثل تمام کسب و کارهای نوپا و در حال رشد، در پین تا پین خلاقیت و سرعت عمل در اجرای ایده‌ها حرف اول را می‌زند. تیم جوان، فضای کاری شاد و مفرح و انعطاف در پذیرش و اجرای ایده‌های نو، پین تا پین را به گزینه‌ای ایده آل برای افراد جویای کار در کسب و کارهای اینترنتی تبدیل کرده است.

تکنولوژی‌های فنی

AngularJS Python 3 Scala Play Framework Akka Reactive Programming Vert.X

تهران

بلوار آفریقا - خیابان سعیدی - نبش مهرداد - پلاک ۱

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.