لوگوی شرکت امیدان منظومه گسترش اطلاعات

امیدان منظومه گسترش اطلاعات

Visualize Your Dreams
فناوری اطلاعات
۱۳۸۵
۱۱-۵۰ نفر

شرکت امیدان منظومه گسترش اطلاعات

شرکت امیدان منظومه گسترش اطلاعات (امگا) که توسط جمعی از برگزیدگان مسابقات جهانی رباتیک در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است توانسته با جذب متخصصان و نخبگان بهترین دانشگاه‌های کشور در حوزه‌های نرم‌افزار، الکترونیک، مکانیک و ساخت و تولید کادر تخصصی کم نظیری را برای انجام پروژه‌های خاص سفارش مشتری (Custom Projects) و راهکارهای کامل (Total Solution) مبتنی بر فناوری اطلاعات شکل دهد.

شرکت امگا علاوه بر دریافت مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی شرکت‌های رایانه‌ای، دریافت رتبه ۳ در نظام رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، جواز فعالیت‌های فنی و مهندسی از وزارت صنایع و معادن را نیز دارا بوده و از سال ۱۳۹۳ به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز تایید شده است.

شرکت امگا از پیشگامان تولید سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در داخل کشور بوده و با توجه به بومی بودن پلت فرم‌های موجود در این شرکت، قابلیت اختصاصی سازی (Customization) کلیه محصولات بر اساس نیاز مشتری وجود دارد.

ازجمله فعالیت‌های این شرکت در طول سال‌های گذشته می‌توان به طراحی و تولید نمایشگرهای سرگرمی و اطلاع‌رسانی مسافران، طراحی و تولید سامانه‌های نمایش پیشرفته ویدئووال، طراحی و تولید سامانه‌های حمل و نقل هوشمند (ITS)، طراحی و پیاده سازی سامانه‌های فرماندهی و کنترل دفاعی، طراحی و توسعه انواع سامانه‌های مدیریت و جمع‌آوری داده و نهایتا تولید برخی سامانه‌های نرم‌افزاری سفارش مشتری اشاره نمود.

شرکت امگا همچنین جهت تامین قطعات و سایر خدمات مورد نیاز مشتریان خود اقدام به عقد تفاهم نامه‌های همکاری بلند مدت با سایر شرکت‌ها و تولید کنندگان معتبر داخلی و بین المللی نموده است.

مزایا

وام
بیمه تکمیلی
امریه سربازی
فرصت‌های رشد و یادگیری
ناهار

فرصت‌های شغلی

استخدام توسعه‌دهنده Flutter ارشد (Senior)

امیدان منظومه گسترش اطلاعات - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۶ میلیون تومان امکان دورکاری
Android Flutter Java iOS Swift

استخدام توسعه‌دهنده وب - Node.js Developer ارشد (Senior)

امیدان منظومه گسترش اطلاعات - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۶ میلیون تومان
Node.js Angular

تکنولوژی‌های فنی

Java Python C# Android C++ ASP.NET React Angular Linux Qt Embedded Linux

تهران

بزرگراه شیخ فضل الله - ابتدای خیابان سازمان آب - کنارگذر سرسبز - پلاک ۶