لوگوی شرکت کارافرینی نارون

کارافرینی نارون

توسعه راهکارهای فناورانه در بازار سرمایه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات واینترنت
۱۳۹۹
۱۱-۵۰ نفر

شرکت کارافرینی نارون

تیم

نارون مجموعه جدیدی است. اما کارآفرینی نارون اولین تجربه تیم تاسیس کننده آن (کارگزاری آگاه و تیم فناوری) نیست. کارگزاری آگاه سال هاست در حوزه بازار سرمایه فعالیت می‌کند و بیشترین رشد این بازار را تجربه کرده است. تیم فناوری نارون هم پیش از این محصولاتی در حوزه بازاریابی دیجیتال از جمله کاوان، ادتریس و مدیااد را توسعه داده است و سابقه فروش زیرساخت هوش مصنوعی به کافه بازار را در کارنامه دارد.

ترکیب دانش بازار و دانش فناوری، اتفاقی است که امیدواریم نارون را به یکی از پررشد‌ترین شرکت‌های فناوری در بازار سرمایه تبدیل کند.

مهم‌ترین ویژگی‌های نارون، یادگیری و رشد است. یادگیری افراد، رشد افراد و در پی آن یادگیری نارون و رشد نارون. اینجا قرار است همه با هم رشد کنیم. در چنین فضایی کارها معمولا از آن چه در فضای کسب و کار استارتاپی می‌بینیم جدی‌تر است. چالش‌های بیشتری هم در برابر ما قرار دارد. ولی در کنار هم، یک تیم هستیم که می‌توانیم به حل این چالش‌ها و رشد فکر کنیم.

درباره شرکت

شرکت کارآفرینی نارون را تعدادی توسعه دهنده راهکارهای فناوری با مشارکت آسا (شرکت فناوری اطلاعات کارگزاری آگاه) ایجاد کرده‌اند. هدف از ایجاد این شرکت، استفاده از فناوری برای توسعه راهکارهای نوین در بازار سرمایه و مدیریت دارایی است.
کارآفرینی نارون، صندوق جسورانه یا شتابدهنده نیست. کارآفرینی نارون یک استارتاپ استودیو است که ایده‌های آن توسط تیم داخلی با استفاده از تجربه و دانش فعالان بازار سرمایه خلق می‌شوند. کلیه نیازمندی‌های توسعه کسب و کار ایده‌ها تا تبدیل شدن به کسب و کاری درآمدزا و نسبتا بالغ نیز به صورت داخلی تامین می‌گردند.

مزایا

یادگیری و رشد
ساعت کاری منعطف
بیمه
صبحانه و پذیرایی

فرصت‌های شغلی

استخدام Back-End Developer (پایتون) جوان (Junior)

کارافرینی نارون - تهران
تمام‌وقت
Python Django Flask Kubernetes Containers

استخدام کارشناس DevOps جوان (Junior)

کارافرینی نارون - تهران
تمام‌وقت
Linux Docker Networking Kubernetes Continuous Delivery

تکنولوژی‌های فنی

Python Android React MongoDB PostgreSQL Docker TensorFlow Flutter Go Elasticsearch Flask Kubernetes Spacy

تهران

شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بلوار دریا، کوچه شکوفان ۲، کوچه بهاران ۱، پلاک ۱۰، واحد ۸