لوگوی شرکت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

بزرگترین مرکز آموزش مجازی کشور
آموزش مجازی
۵
۱۱-۵۰ نفر

شرکت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

تمام قد در حال یافتن و پیاده سازی تکنیک‌های جدید آموزش آنلاین هستیم...

شما هم دعوتید

داستان ما :

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد. شما در این وبسایت می‌توانید آموزش‌های مجازی را به صورت رایگان در هر زمان و هر مکانی که اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در سال ۹۲ فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده و از خرداد ۹۳ به صورت رسمی به فعالیت پرداخته است و اکنون به بیش از 1000000 کاربر سرویس داده‌ایم

هدف ما :

هدف ما برقراری عدالت آموزشی و دسترسی به بهترین منابع و اساتید در سراسر ایران است. امیدواریم در این زمینه با ارائه دروس مهارتی، سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و استفاده از برجسته‌ترین اساتید ایران و جهان بتوانیم در ارتقای کیفیت مسائل آموزشی موثر واقع شویم.

حیطه فعالیت :

علاوه بر مخاطبین اصلی ما (دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها) افراد عادی نیز می‌توانند از محتوای آموزشی ارائه شده، بهره مند شوند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربرانی که دارد در حال حاضر بزرگترین سامانه آموزش مجازی کشور است و این قابلیت را دارد که به دانشگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد مختلف صفحه آموزش مجازی اختصاصی ارائه دهد. علاوه بر این دستگاه‌ها و دانشگاه‌های مختلف با ما بعنوان بزرگترین وبسایت آموزش مجازی در کشور همکاری دارند.

دستاوردها :

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان موفق شده به دلیل کیفیت دروس از دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی کشور در سال ۹۴ لوح تقدیر دریافت کند.

پل‌های ارتباطی با مرکز :

  • 021-84222443
  • el@ecnahad.ir

مزایا

بیمه
آموزش و پیشرفت
پنج شنبه آزاد
کار چالشی و جذاب
پاداش
استقرار در مرکز شهر
ناهار
محیط دوستانه و شاد

تکنولوژی‌های فنی

Java PHP Android MySQL React React Native GitHub UI/UX Android UI

تهران

تهران - خیابان ۱۶ آذر - بزرگمهر - اسکو - پلاک ۱۵