لوگوی شرکت مهیمن

مهیمن

مجری پروژه‌های ملی فناوری اطلاعات
فناوری اطلاعات و ارتباطات
۱۳۸۸
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت مهیمن

تلاش برای آینده‌ای بهتر

ما با همت و همکاری جمعی از بهترین فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های برتر تهران و با تشکیل گروه‌های تخصصی چهارگانه، راهکارها و محصولاتی نوآورانه با تکنولوژی‌های سطح بالا ارائه کرده‌ایم. ساختار سازمانی چابک و هدفمند ما مبتنی بر گروه‌های تخصصی، شیوه کارامدی از ارایه خدمت به مشتریانمان را ایجاد کرده است.

داستان ما

در سال ۱۳۸۸ ما به عنوان جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با هدف ارتقای دانش بومی کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، قدم در مسیری پرفراز و نشیب گذاشتیم.

ما با اولویت‌بندی نیازهای اساسی کشور در این حوزه، موضوع امنیت تبادل اطلاعات و بهره‌گیری از فناوری اطلاعات برای ارتقای امنیت را به عنوان مهم‌ترین چالش کشور در این حوزه شناسایی کردیم و از آن زمان تا کنون، نسبت به تولید محصولات دانش‌بنیان، پیش‌رو و به‌روز اقدام نموده‌ایم.

حاصل تلاش‌های مستمر و سخت‌کوشانه همکاران ما در قالب تیمی یکپارچه منجر به تولید محصولاتی منحصربه‌فرد گردیده است که هم‌اکنون در سازمان‌های بزرگی از کشور در حال سرویس‌دهی و ارزش‌آفرینی هستند.

دیدگاه و شیوه کار ما

ما قلبا اعتقاد داشته‌ایم که خلق دستاوردهای منحصربه‌فرد مستلزم بهره‌گیری از نیروهای نخبه، متعهد و آرمان‌گرا است. به همین دلیل از ابتدا تا کنون نسبت به جریان‌سازی و فعال کردن دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نخبه در شاخه‌های مورد نیاز علم و تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات اقدام کرده‌ایم.

به عنوان یکی از اولین شرکت‌های دانش‌بنیان (مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، ما تا کنون افتخارات فراوانی را کسب نموده‌ایم که از جمله آن می‌توان به کسب رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی، کسب رتبه دوم جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، دریافت لوح زرین از جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی، دریافت عنوان کارآفرین جوان برگزیده، برگزیده جشنواره دستاوردهای دفاع سایبری و دریافت تقدیرنامه از سازمان تنظیم مقررات، شرکت مخابرات، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مجلس شورای اسلامی، مرکز ملی فضای مجازی، اداره کل گذرنامه، سازمان پدافند غیرعامل و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) اشاره کرد.

مشتریان ما

این افتخار را داشته‌ایم که نه به عنوان مجری، بلکه به عنوان شریک و همراه در کنار مشتریان‌مان، قدم‌های بلندی برداریم. امروز محصولات ما در سازمان‌های بزرگی از کشور در حال استفاده و ارزش‌آفرینی هستند.

سازمان ما

مجموعه ۱۰۰ نفره ما در حال حاضر در قالب چهار گروه تحلیل داده، موبایل، امنیت و فرایندهای کسب‌وکار در محیطی پویا و سازنده با پشتکار و روحیه تیمی مشغول به فعالیت هستند.

تأییدیه‌های ما

ما توانسته‌ایم با عملکرد موفق خود در ارائه محصولات و خدمات حوزه فعالیت شرکت، از مراجع ذیصلاح و رسمی کشور گواهی‌نامه‌ها و تأییدیه‌های مرتبط را دریافت کنیم.

  • رتبه ۱ تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • رتبه ۲ امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • رتبه ۲ مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) با رتبه ۲
  • گواهی اجرای طرح امن سازی زیر ساخت‌های حیاتی کشور از سازمان افتا (امنیت فضای تبادل اطلاعات)

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Java C# HTML jQuery CSS ASP.NET MVC WPF Oracle WCF Elasticsearch Hadoop NoSQL Big Data HBase DirectX Back-end RDBMS Web Frontend

تهران

ساختمان مرکزی : امیر آباد، انتهای کارگر شمالی‌، خیابان هفدهم (شهید ابراهیمی)، پلاک ۱۴۰ ------ ساختمان شریف: مترو دانشگاه شریف، کوچه فاطمی، پلاک ۱