لوگوی شرکت مایاتک

مایاتک

کارخانه نوآوری و کسب و کار
استارت آپ
۱۳۹۷
۵۱-۲۰۰ نفر

هسته فنی

ما با تکیه بر ذهن‌های خلاق و پویا و همچنین پشتکار و تلاش جمعی از بهترین فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاههای برتر تهران و مشهد و استفاده از ابزار فناوری اطلاعات و ارتباطات با تشکیل گروههای تخصصی در حیطه‌های مختلف ، راهکارها و محصولاتی نوآورانه با تکنولوژیهای سطح بالا ارائه می‌کنیم.ساختار کار تیمی مایاتک ، چابک و هدفمند و مبتنی بر گروههای تخصصی بوده و شیوه کارامدی از ارایه خدمت به مشتریانمان و مخاطبانمان را ایجاد کرده است.
تمرکز ما بر توسعه پلتفرم‌های توسعه پذیر و پیوسته برای استارت آپ‌های مایاتک و ارائه زیرساخت‌های پیشرفته و پایدار به مشتریانمان می‌باشد .

کارخانه نوآوری و کسب و کار مایاتک ، به اجرای مدل استارتاپ فکتوری در یک مجموعه استارتاپ که در طی چند سال با این تفکر راه اندازی شده‌اند می‌پردازد. در کارخانه نوآوری و کسب و کار مایاتک ، برای راه اندازی هر کسب و کار یک تیم مجزا تشکیل می‌شود ولی طرح ریزی و روح کلی که حاصل تفکر هسته مرکزی کارخانه در راه اندازی این کسب و کارهاست ، باعث به هم پیوستگی و ایجاد بازارهای داخلی برای کسب و کارهای راه اندزی شده ، و استفاده از یک پک خدمات یکپارچه برای کاربران می‌گردد. ما در کارخانه نوآوری و کسب وکار مایاتک ، بر اساس نیاز بازار و استراتژی‌های از قبل تعیین شده بر اساس سایر استارتاپ‌های کارخانه ، یک کسب و کار استارتاپی را راه اندازی می‌کنیم و پس از رساندن آن به یک مدل درآمدی ثابت و پایدار ، به عنوان هم‌بنیانگذار دست اندر کار ، در ادامه مسیر رشد کسب و کار با آن همراهی می‌کنیم و در تمام این مسیر منابع لازم از جمله سرمایه انسانی، مهارت‌های تخصصی و فنی ، محل استقرار و سرمایه گذاری (درصورت نیاز) را برای آنها تأمین می‌کنیم.

مزایا

ساعت کار منعطف
فضای آزاد و خلاق
پرداخت به موقع
شایسته سالاری
تفریحات جمعی

تکنولوژی‌های فنی

Python PHP WordPress Laravel Vue.js Vuetify.Js Lumen

مشهد

بلوار هاشمیه ، هاشمیه ۴۳ ، پلاک ۷۹

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.