لوگوی شرکت بوت کمپ مپصا

بوت کمپ مپصا

بوت کمپ برنامه نویسی
تربیت برنامه نویسان
۱۳۹۰
۱۱-۵۰ نفر

شرکت بوت کمپ مپصا

تک تک اعضای تیم بوت کمپ مپصا با انگیزه و پرتلاشن و برای رسیدن به اهدافشون مصمم هستند. در کنار تیم ما تکنیک learn how to learn رو یاد میگیرید و در واقع شما تفکر برنامه نویسی رو میفهمید و حتی بعد از بوت کمپ اگر مسیر رو ادامه بدید یادگیری بقیه زبان‌های برنامه نویسی برتون راحت‌تر میشه.

تجربه‌ی ما بهمون میگه که مسیر بوت کمپ مسیر راحتی نیست و تنها در صورت پشتکار و علاقه‌ی شماست که به اهدافتون میرسید.

برای ما مهمه افرادی که وارد بوت کمپ میشن، Fast Learner باشن و بتونن تو بازه‌ی زمانی کوتاه به صورت فشرده کار کنن و پروژه‌های تیمی رو به نحو احسن پیش ببرن.

پس اگر فکر میکنید این ویژگی‌های شخصیتی رو دارید، کنار ما جاتون خالیه!

مپصاکمپ، برای زبانهایی مثل جاوا، پایتون، ری اکت و C# بوت کمپهای برنامه نویسی برگزار میکنه و افراد رو بین 3تا 4ماه به صورت پروژه محورآموزش میده و همچنین چندین جلسه کارگاه آمادگی مصاحبه برای بوت کمپرها برگزار میکنه و تنها بوت کمپی هست که خدمات پیدا کردن شغل رو هم برای بوت کمپرهاش داره، یعی انتهای دوره، بوت کمپ مپصا، فارغ التحصیلانش رو برای استخدام به شرکتها معرفی میکنه و تا الان بیشتر از 80درصد از فارغ التحصیلانش تو شرکتهایی مثل دیجی کالا، فناپ، داتین، توسن، گام الکترونیک، ایران تلنت و .. مشغول به کار شدند.

برای شرکت در بوت کمپ مپصا متقاضیان باید در یه سری آزمونهای فنی قبول بشن.

هزینه بوت کمپ بر اساس حقوق بعد از استخدام بوت کمپرها متفاوته که یه بخشی از هزینه رو در حین آموزش و بقیه رو بعد از اینکه شاغل شدند به صورت اقساط از حقوقشون پرداخت میکنند و امکان بورسیه شدن با شرایط خاص برای دوستان مستعد هم وجود داره.

بوت کمپ مپصا اولین بوت کمپ تحت حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوریه.

هدف بوت کمپ مپصا تربیت نیروی متخصص برای ورود به بازار کار هست و برای تحقق این هدف با منتورهای متخصص و فعال در بازار کار برای آموزش، کوچینگ و انجام پروژه همکاری میکنه.

 

مزایا

فضای کار اشتراکی
فضای بازی
باشگاه ورزشی
غذا خوری

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript Java Python C# PHP Android C++ ASP.NET Node.js React Django Angular Spring Java EE Front-end Data Science React JSX Java Security

تهران

تهران، شیخ بهایی، بن بست امداد غربی، پلاک ۵