لحظه نگار
لحظه نگار اولین و تنها پلتفرم پخش زنده موبایلی ایرانی است که از جدیدتر
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت
۱۳۹۴
۱۱-۵۰ نفر

ما تولحظه نگار به خلاقیت، علاقه به رشد و یادگیری اهمیت زیادی میدیم. بنابراین فضایی ایجاد شده تا بچه ها هم یاد بگیرن، هم بازی کنن و هم کار کنن. البته این وضعیت باعث شده چندتا از بچه ها اونقدر توی فوتبالدستی خوب بشن که فکر مسابقات جهانی باشن!

 

برای ما، تیم و آدم‌ها مهم‌تر از محصوله. اگه بچه‌ها هم‌دل باشن و به اصول استارتاپی پایبند بمونن، حتما خروجی خوبی هم خواهند داشت.

 

 یکی از مهم‌ترین متریک‌های ما برای ارزیابی خودمون، رشد هست. این رشد هم در تک تک اعضای تیم و هم در خوشحالی مشتری نسبت به محصولمون معنی پیدا میکنه.

لحظه نگار یک نرم‌افزار پخش زنده موبایلی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید یک کانال اختصاصی رایگان داشته باشید و به آسانی پخش زنده کنید.

 

هرکس در هرکجا که به اینترنت دسترسی دارد می‌تواند اپلیکیشن لحظه نگار را نصب کند، کانال ویدئویی یا صوتی خودش را بسازد و رویدادهای مختلف را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش کند.

 

استارتاپ لحظه نگار سال نود و چهار در شرکت پارسی زبانان آغاز به کار کرد و الان تمرکز شرکت بر روی این محصول است. لحظه نگار در سال گذشته جزو منتخبین جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف و سیداستارز تهران بود.

تکنولوژی‌های مورد استفاده
JavaScript Java PHP Objective-C Node.JS Swift ReactJS Socket.IO Yii2

میدان شیخ بهایی، خیابان ده ونک، پلاک ۱۴، واحد ۴