لحظه نگار
لحظه نگار اولین و تنها پلتفرم پخش زنده موبایلی ایرانی است که از جدیدتر
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت
۱۳۹۴
۱۱-۵۰ نفر

ما تولحظه نگار به خلاقیت، علاقه به رشد و یادگیری اهمیت زیادی میدیم. بنابراین فضایی ایجاد شده تا بچه ها هم یاد بگیرن، هم بازی کنن و هم کار کنن. البته این وضعیت باعث شده چندتا از بچه ها اونقدر توی فوتبالدستی خوب بشن که فکر مسابقات جهانی باشن!

 

برای ما، تیم و آدم‌ها مهم‌تر از محصوله. اگه بچه‌ها هم‌دل باشن و به اصول استارتاپی پایبند بمونن، حتما خروجی خوبی هم خواهند داشت.

 

 یکی از مهم‌ترین متریک‌های ما برای ارزیابی خودمون، رشد هست. این رشد هم در تک تک اعضای تیم و هم در خوشحالی مشتری نسبت به محصولمون معنی پیدا میکنه.

لحظه نگار یک نرم‌افزار پخش زنده موبایلی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید یک کانال اختصاصی رایگان داشته باشید و به آسانی پخش زنده کنید.

 

هرکس در هرکجا که به اینترنت دسترسی دارد می‌تواند اپلیکیشن لحظه نگار را نصب کند، کانال ویدئویی یا صوتی خودش را بسازد و رویدادهای مختلف را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش کند.

 

استارتاپ لحظه نگار سال نود و چهار در شرکت پارسی زبانان آغاز به کار کرد و الان تمرکز شرکت بر روی این محصول است. لحظه نگار در سال گذشته جزو منتخبین جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف و سیداستارز تهران بود.

تکنولوژی‌های مورد استفاده
JavaScript Java PHP Objective-C Node.JS Swift ReactJS Socket.IO Yii2
فرصت‌های شغلی

اگه برنامه‌نویس هستین٬ با PHP آشنایین و ترسی از کار با زبان‌های دیگه هم ندارین، دست بجنبونید و به تیم لحظه نگار بپیوندین. ما می‌خوایم با کمک هم یه بک‌اند حرفه‌ای رو برای پاسخگویی به درخواست‌های ...

PHP
SQL
Laravel
CakePHP
WebSocket
Yii2

مأموریت تیم فنی ما در لحظه نگار این است که محصول خوبی بسازیم تا مردم استفاده کنند و از آن استفاده کنند. بدون شک احساس خوبی که کاربر موقع استفاده از اپلیکیشن بدست می‌آورد ناشی از ...

Agile
Scrum

این فرصت شغلی برای کسی است که متخصص در توسعه برنامه‌های کاربردی ios است، کمک می‌کند تا کاربران لحظه‌نگار تجربه بهتری در بستر تلفن همراه داشته باشند و ویژگی‌های جدید به آن اضافه می‌کند. این برنامه ...

iOS
Objective-C
Swift
Xcode

کارآموزی در لحظه نگار لذت‌بخش است. دانشجویانی که درس‌های تئوری خودشان را به خوبی خوانده‌اند و می‌خواهند وارد بازار کار شوند، بهتر است که از یک دوره‌ی سه ماهه‌ی کارآموزی در یک محیط کاری حرفه‌ای شروع ...

Documentation
TestNG

میدان شیخ بهایی، خیابان ده ونک، پلاک 14، واحد 4