لوگوی شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

تولید نرم افزار بانکداری و پرداخت الکترونیک
تولید نرم افزار بانکداری و پرداخت الکترونیک
۱۳۸۷
۵۱-۲۰۰ نفر

شرکت پیشگامان، یک شرکت دانش بنیان، عضو شورای عالی انفورماتیک، عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و دارای مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی می‌باشد.
شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات بیش از یک دهه است به منظور فعالیت در زمینه تولید راهکارهای نرم افزاری بانکداری و پرداخت الکترونیک توسط جمعی از متخصصین داخلی به وجود آمده است و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در حوزه محصولات بانکداری و پرداخت الکترونیک در کشور در تمامی علوم مرتبط پیموده­ است.
شرکت پیشگامان پس از دریافت مجوز ارائه درگاه پرداخت اینترنتی با برند سیزپی (SIZPay) www.sizpay.ir هم اکنون یکی از برترین ارائه کنندگان خدمات درگاه پرداخت و لینک پرداخت در کشور می‌باشد. ارائه راهکارهای پرداخت اینترنتی با استفتده از درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی در سطح پروژه‌های کلان و پشتیبانی 7*24 و داشتن تیم متخصص بانکداری و پرداخت الکترونیک برای ارائه مشاوره به کسب و کارهای اینترنتی از دیگر ویژگی‌های شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات می‌باشد.
سیستم‌ها و نرم افزارهای تولید شده ( Core Banking ) در پیشگامان در حوزه بانکداری الکترونیک در برخی از بانکها ، موسسات مالی ، تعاونی‌های اعتبار و صندوق‌های قرض الحسنه در حال ارائه سرویس به هموطنان می‌باشند. در حوزه سیستم‌ها و نرم افزارهای پرداخت الکترونیک نیز پیشگامان با بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های پرداخت (PSP) در خصوص ارائه سوئیچ‌های پرداخت، باشگاه‌های مشتریان و سیستم‌های وفاداری در حال همکاری می‌باشد. در حوزه بانکداری مدرن نیز شرکت پیشگامان محصولات اینترنت بانک کیمیا، موبایل بانک کیمیا (مستقل از سکو، برای کلیه سیستم عاملها)، تلفن بانک کیمیا را به بازار ارائه کرده است.
پیشگامان فناوری اطلاعات در حوزه فین تک نیز راهکارهایی دارد از آن جمله پس پی (PASPay) راهکار مدیریت بانکداری خرد و سیزپی که در بالا نیز عنوان شد راهکار مدیریت پرداخت اینترنتی (درگاه پرداخت اینترنتی) می‌باشد.

مزایا

بیمه
بیمه تکمیلی
کار در محیطی صمیمی و محترمانه
نزدیکی به مترو
امکان پیشرفت و یادگیری
ساعت کاری منعطف
وام
دوره های آموزشی

فرصت‌های شغلی

استخدام برنامه‌نویس iOS ارشد (Senior)

پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۶ میلیون تومان
iOS Swift Xcode Git

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript C# Android jQuery CSS iOS ASP.NET React Windows Oracle HTML5 LINQ REST .NET Core UML Windows CE Photoshop Swap RESTful Architecture Adobe Illustrator Cisco SQLSRV MVC 5 Xps Rational
آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.