لوگوی شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

تولید نرم افزار بانکداری و پرداخت الکترونیک
تولید نرم افزار بانکداری و پرداخت الکترونیک
۱۳۸۷
۱۱-۵۰ نفر

شرکت پیشگامان، یک شرکت دانش بنیان، عضو شورای عالی انفورماتیک، عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و دارای مجوز پرداخت یاری از بانک مرکزی می‌باشد.

شرکت پیشگامان پس از دریافت مجوز ارائه درگاه پرداخت اینترنتی با برند سیزپی (SIZPay) هم اکنون یکی از برترین ارائه کنندگان خدمات درگاه پرداخت و لینک پرداخت در کشور می‌باشد.

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات بیش از یک دهه است به منظور فعالیت در زمینه تولید راهکارهای نرم افزاری بانکداری و پرداخت الکترونیک توسط جمعی از متخصصین داخلی به وجود آمده است و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور خدمت به پیشرفت تکنولوژی در حوزه محصولات بانکداری و پرداخت الکترونیک در کشور در تمامی علوم مرتبط پیموده­است.

سیستم‌های  و نرم افزارهای تولید شده ( Core Banking ) در پیشگامان در حوزه بانکداری الکترونیک در برخی از بانکها ، موسسات مالی ، تعاونی‌های اعتبار و صندوق‌های قرض الحسنه در حال ارائه سرویس به هموطنان می‌باشد. در حوزه سیستم‌ها و نرم افزارهای پرداخت الکترونیک نیز پیشگامان با بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های پرداخت (PSP) در خصوص ارائه سوئیچ‌های پرداخت، باشگاه‌های مشتریان و سیستم‌های وفاداری در حال همکاری می‌باشد.

 

مزایا

بیمه
بیمه تکمیلی
کار در محیطی صمیمی و محترمانه
نزدیکی به مترو
امکان پیشرفت و یادگیری
ساعت کاری منعطف
وام
دوره های آموزشی

فرصت‌های شغلی

استخدام sql server DBA ارشد (Senior)

پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان - تهران
تمام‌وقت
Database Performance Data Warehouse Query Performance Database Replication Mirroring

استخدام برنامه‌‌نویس جاوا اسکریپت و React ارشد (Senior)

پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان - تهران
تمام‌وقت
JavaScript C# CSS ReactJS HTML5

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript C# Android jQuery iOS CSS ASP.NET ReactJS Windows HTML5 Oracle LINQ REST .NET Core UML Windows CE Photoshop Swap RESTful Architecture Adobe Illustrator Cisco SQLSRV Mvc5 Xps Rational
آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.