لوگوی شرکت شرکت خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک

سیستم جامع اتوماسیون بانکی (بانکداری متمرکز، سوییچ کارت، شبکه شتاب )
بانکداری متمرکز، سوییچ کارت، شبکه شتاب
۱۳۷۲
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر

شرکت شرکت خدمات انفورماتیک

مدیریت سیستم های کارت- گروه سیستم های نوین کارت

معاونت نرم افزار 1 - مدیریت کارت - گروه سوییچ کارت یوز

در شرکت خدمات انفورماتیک چهار معاونت با حوزه‌های کاری مجزا وجود دارد. معاونت نرم افزار ، معاونت شبکه ، معاونت عملیات، معاونت بازاریابی و فروش.

معاونت نرم افزار در زمینه نرم افزارهای پرداخت بانکی مانند Core Banking, Switch Card و ... فعالیت می‌کند.

مدیریت کارت : زمینه فعالیت این مدیریت سوییچ کارت بانکی است. شامل دو محصول اصلی : کارت ایران (سوییچ بانک‌های ملی، صادرات، آینده، کشاورزی ) و سوییچ یوز (سوییچ بانک‌های توسعه صادرات ، موسسه مالی اعتباری نور ) است.

گروه سیستم‌های نوین کارت : محصول اصلی این گروه سوییچ کارت با نام تجاری یوز است که به زبان جاوا و با استفاده از تکنولوژی JAVAEE نوشته شده و در حال حاضر روی چهار بانک عملیاتی شده است. همچنین پروژه‌های جدید شرکت و بانک‌های جدید با این سوییچ راه اندازی خواهند شد.

درباره شرکت

شرکت خدمات انفورماتیک در راستای سیاست‌های نهاد ارشد به منظور ایجاد و راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور در سال 1372 بعنوان بازوی اجرائی تاسیس گردید.
در همین راستا و به منظور انجام این ماموریت خطیر ملی، این شرکت از بدو پیدایش برنامه ریزی لازم برای ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز و تشکیل مراکز تامین نیازهای اجرائی اقدام نمود.
زیرساخت‌های موجود شرکت در طی دو دهه گذشته با به روزترین تکنولوژی‌های موجود جهان در زمینه‌های بانکداری الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مراکز کامپیوترهای بزرگ (MainFrame)، شبکه مخابراتی اختصاصی VSAT، راهبری سیستمهای بزرگ و چند سکوئی با قابلیت Online/ Realtime تشکیل و توسعه یافته است.
دانش فنی و تجربه تخصصی بیش از 25 سال، این شرکت را در زمره بزرگترین شرکت‌های فعال در این حوزه در سطح منطقه و جهان قرار داده است.

مزایا

ناهار
بودجه ورزش
کارت گردشگری
اماکن رفاهی
هزینه دندانپزشکی
بیمه تکمیلی

تکنولوژی‌های فنی

Java DevOps

تهران

دفتر مرکزی: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان شاه نظری، خیابان مددکاران، تقاطع خواجوی، شماره ۶، ساختمان مرجان.

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.