لوگوی شرکت فن‌افزار

فن‌افزار

بازی‌ساز و صاحب پرتال عرضه بازی‌های دیجیتال هیولا
بازی‌سازی،‌ پرتال عرضه بازی‌های دیجیتال هیولا
۱۳۸۲
۱۱-۵۰ نفر

صمیمی، چابک و بدون ساختار عمودی

تیم فن‌افزار تشکیل شده از نفراتی که هرکدام علاوه بر تخصصی که در کار خود دارند عاشق یادگیری و پیشرفت هستند. روحیه کار تیمی به معنی حمایت از هم‌تیمی‌ها برای موفقیت تیم یکی از شاخصه‌های تیم فن‌افزار است. در ساختار غیرعمودی فن‌افزار اعضای تیم هریک خود را مسئول کار خود می‌دانند و از نقش خود در جهت موفقیت تیم آگاهند.

مجموعه فن‌افزار

مجموعه‌ی فن‌افزار فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با توسعه‌ی نرم‌افزارهای تحت وب آغاز کرد.

از سال ۱۳۸۵ بخش بازی‌سازی این مجموعه شروع به فعالیت نمود که نتیجه‌ی آن عرضه بازی گرشاسپ: گرز ثریت در سال ۱۳۸۹ بود. پس از موفقیت گرشاسپ عمده‌ تمرکز مجموعه معطوف به بازی‌سازی شد و عناوینی چون بازی‌های گرشاسپ: راز اژدها، شمشیر تاریکی، شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور توسط این شرکت در بازارهای بین‌المللی و پس از در ایران نیز عرضه شد و در حال حاضر بازی فرزندان مورتا از این شرکت برای انتشار بین‌المللی در مراحل پایانی ساخت و عرضه قرار دارد.

شرکت فن‌افزار در سال ۱۳۹۶ از پرتال عرضه‌ی بازی‌های دیجیتال رایانه‌ای هیولا رونمایی کرد و هیولا یکی از فعالیت‌های این مجموعه است. هیولا اولین و تنها درگاه که مختصص عرضه‌ی بازی‌های رایانه‌ای به شکل قانونی‌ است که در حال حاضر توسط تیم فنی فن‌افزار در حال توسعه و نگهداری مستمر است.

مزایا

محل کار نزدیک به مترو
پروژ‌ه‌های جذاب بین‌المللی
بازی‌های کامپیوتری به عنوان بخشی از کار

تکنولوژی‌های فنی

JavaScript C# HTML CSS Sass .NET Core RequireJS

از تکنولوژی Mithril و Vanilla JS k نیز استفاده می‌شود.

تهران

بلوار میرداماد

آگهی‌های جدید استخدام برنامه‌نویس را در کانال Quera Careers دنبال کنید.