آرپکو
راهکارهای نوین در فناوری اطلاعات
اصناف
۱۳۹۶
۱۱-۵۰ نفر

شرکت فنی و مهندسی آرپکو(الفبا ریز پرداز) فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز نموده است. موضوع فعالیت شرکت بر اساس مندرجات اساسنامه، صنعت فن آوری اطلاعات بوده و تخصص اصلی شرکت تمرکز روی شبکه های ارتباطی و اطلاع رسانی، مراکز داده یا دیتاسنتر، ساختمانهای هوشمند و اتوماسیون، امنیت، خدمات پشتیبانی و ارائه و تامین قطعات و ملزومات در این حوزه هاست.

شرکت فنی و مهندسی آرپکو دارای سه دفتر در تهران(دفتر مرکزی)، غرب کشور(اراک) و استان خوزستان(اهواز) می باشد. این شرکت هم اکنون حائز رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک کشور در رشته شبکه داده ها، مشاوره و طراحی طرحهای انفورماتیکی، خدمات پشتیبانی، تولید و ارایه رایانه های غیر مین فریم،اتوماسیون صنعتی و امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات است.

آرپکو برند و علامت تجاری ثبت شده الفبا ریز پرداز می باشد.

تکنولوژی‌های مورد استفاده
JavaScript PHP MySQL Node.JS Git PostgreSQL Laravel REST Magento React Native UI/UX Jira Agile Scrum
فرصت‌های شغلی

برای افزودن تعدادی پلاگین و ایجاد تغییرات در سایت فروشگاهی به یک فرد خوش‌فکر آشنا به PHP یا زبان‌های مرتبط نیازمندیم. در کنار تیمی کوچک و با تجربه. تمام وقت یا پاره وقت به همراه مزایا.

PHP
Laravel
Magento
Zend Framework

اگر می‌تونی کاری رو انجام بدی که فکر می‌کنی خیلی‌ها، خیلی سخت‌تر انجامش می‌دن، خوشحال می‌شیم یه گپ دوستانه داشته باشیم.

PHP
Git
Laravel
REST
Magento
Caching
Design Patterns
Zend Framework
Database Design
Telegram
RESTful Authentication
Agile
Chatbot
Scrum

میخوایم یه تیم حسابی برای یک(!؟) استارتاپ درست می‌کنیم، اگر فکر می‌کنی دوست داری خودت رو به چالش بکشی و یا مشکلی از مشکلات جامعه رو حل کنی با ما در تماس باش. مسئله اینجا برای ...

REST
Magento
UI/UX
Designer

اگر فکر می‌کنی دوست داری خودت رو به چالش بکشی و یا مشکلی از مشکلات جامعه رو حل کنی با ما در تماس باش! اینجا مسئله برای حل زیاد هست ...

PHP
HTML
CSS
MySQL
AngularJS
Node.JS
Git
MongoDB
Laravel
REST
Magento
Docker
React Native
UI/UX
Backend
Agile