لوگوی شرکت مدرسان شریف

مدرسان شریف

مدرسان شریف رتبه یک آموزش کشوری
آموزش عالی
۱۱-۵۰ نفر

انتشارات مدرسان شریف دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، متشکل از متخصصان باتجربه حوزه آموزش، قویترین و معتبرترین مرکز برگزاری دوره‌های آمادگی آزمونهای دکترا، کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی می‌باشد.

با افزایش دوره‌های آمادگی آزمون در سالهای اخیر، این مؤسسه با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، شاهد استقبال چشمگیر جمع کثیری از دانشجویان بوده و با افتخار اعلام می‌دارد که توانسته تأثیر شگرفی در موفقیت دانش پذیران داشته باشد و رتبه‌های تک رقمی و برتر را به عنوان آینده سازان ایران معرفی نماید که این مهم نشان دهنده به ثمر نشستن گنجینه تجربیات چندین ساله و پشتکار بی نظیر مدیریت و همکاری و تلاش پرسنل این مؤسسه می‌باشد.

از دیگر دستاوردهای این مجموعه، فعالیت طولانی و رو به رشد انتشارات مدرسان شریف می‌باشد که با تألیف کتاب‌های آموزشی در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی گام بزرگی در ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی برداشته و حضور هر ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب و استقبال کم نظیر جامعه دانشگاهی از کتب این انتشارات، گویای برتری و افتخارات بی همتای این سازمان در بین ناشران دانشگاهی می‌باشد.

خدمات آموزشی مدرسان شریف در زمینه برآورده کردن نیازهای داوطلبان، در قالب کلاس‌های حضوری (فقط در تهران)، آزمون‌های آزمایشی، پکیج‌های آموزشی و مشاوره و هدایت تحصیلی ارائه می‌گردد.

فرصت‌های شغلی

استخدام برنامه‌نویس وب جوان (Junior)

مدرسان شریف - تهران
تمام‌وقت حقوق تا ۴ میلیون تومان
PHP HTML .NET Laravel

تکنولوژی‌های فنی

PHP .NET Laravel