جوایز اعتباری کارگزاری آگاه برای کدکاپ ۵

اگر از برنده‌های جوایز نقدی کدکاپ ۵ باشید، می‌توانید بجای دریافت جوایز نقدی، اعتبار کارگزاری آگاه دریافت کنید.

براساس جدول اعلام شده در سایت مسابقات، جوایز نقدی‌ای به رتبه‌های برتر مسابقه توسط آسا اهدا می‌شود. برندگان جوایز مسابقه می‌توانند یا جوایز رو به صورت نقدی دریافت کنند یا به جای دریافت نقدی جوایز، از مبلغ معادل اعتباری که منطبق بر قوانین بازار سرمایه است، برای انجام معامله از طریق آسا تریدر در کارگزاری آگاه استفاده کنند. این اعتبار به صورت سه ماهه، شش ماهه یا یک‌ساله قابل انتخاب است و طبق جدول زیر برای جایگزینی بجای جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.

به طور مثال، در صورتی که شما برنده‌ی جایزه‌ی ۱۰ میلیون تومان نقدی شده باشید، می‌توانید بجای آنکه ۱۰ میلیون نقدا دریافت کنید، از اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی سه ماهه در کارگزاری آگاه استفاده نمایید. در این حالت ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار در حساب کاربری آساتریدر شما شارژ می‌شود. شما می‌توانید طی این سه ماه با ۲۰۰ میلیون تومان خرید سهام و سپس فروش انجام دهید و در انتهای سه ماه باید ۲۰۰ میلیون تومان را برگردانید. اگر سود کردید مبلغ سود برای خودتان است و اگر ضرر کردید باید به اندازه‌ی ضرر در آساتریدر شارژ کنید.

13 دیدگاه در “جوایز اعتباری کارگزاری آگاه برای کدکاپ ۵

  • شرکت آسا می‌گوید:

   با سلام،

   بورس یک سرمایه گذاری بلند مدت برای افراد آگاه به بازار سرمایه است و همیشه این نوسانات وجود داشته و طبیعی است.
   به علاوه اینکه این مورد صرفا یک آپشن برای افرادی است که علاقمند به ترید در بازار سرمایه هستند و اگر نفرات برتر علاقمند باشند میتوانند از این گزینه استفاده کنند. در غیر اینصورت جوایز نقدی تقدیمشان خواهد شد.

   موفق باشید

 1. علی می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  نحوه رتبه بندی تو مسابقه به چه شکل است ؟ یعنی به هر نفر اول تو هر تکنولوژی جایزه تعلق میگیره یا نه روش رتبه بندی خاصی داره ؟

  • شرکت آسا می‌گوید:

   سلام

   ما ۴ مسابقه تکنولوژی برگزار میکنیم و در هر مسابقه یکسری افراد بالاترین امتیازات رو کسب میکنند و نفرات برتر میشوند. در انتها مجموع این امتیازات در هر ۴ مسابقه مشخص میکند که چه افرادی بالاترین امتیازات رو کسب کردند و به عنوان نفرات برتر کل مسابقات تکنولوژی معرفی میشوند.
   شما ممکن است فقط در یک مسابقه شرکت کنید یا در همه مسابقات. با شرکت در همه مسابقات قاعدتا با پاسخگویی بیشتر به سوالات امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و در جمع بندی پایانی جزو برترین ها خواهید بود.

   موفق باشید

 2. فردی بین 200 تای اول می‌گوید:

  سلام ببخشید افراد بین ۱۰ تا ۲۰۰ هم قرار بود جایزه بدن مثلا ۵۰ تا به افراد ۱۰۰ تا ۲۰۰ قرار بود بدن
  توی الگوریتمی
  میخواستم بدونم چرا ندادن؟؟
  این بود اونی که میگفتید؟

 3. یک بنده خدا می‌گوید:

  آرمین منو مجبور کرد بهتون بگم که جاج سوال مهندس گراف را ساخت خرابه خواهشا درستش کنید
  باتشکر
  دوستدار شما یک بنده خدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *