صفحه اصلی جدید Quera + امکان ورود با Github

سلام!

بعد از مدت‌ها، صفحه اصلی (Land Page) سایت را مورد بازنگری قرار دادیم و مجدداً طراحی کردیم. سعی کردیم مشکلاتی که قبلاً در این صفحه وجود داشت را تا جای ممکن و بر اساس زمانی که در اختیار داریم، برطرف کنیم و Quera را بهتر معرفی کنیم. سعی شده این صفحه mobile friendly باشد و در دستگاه‌های مختلف به خوبی نمایش داده شود. اما قطعاً هنوز مشکلاتی هست که ان‌شاالله در نسخه‌های بعدی برطرف خواهد شد. برای دیدن صفحه اصلی، در صورتی که login هستید باید از سایت logout کنید (و یا از حالت incognito مرورگر استفاده کنید).

در نتیجه این تغییرات، فرم ورود و عضویت از صفحه اصلی حذف شد و باید از لینک‌های ورود و عضویت که در بالای صفحه قرار دارد استفاده شود. تعدادی از آمارهای سایت (تعداد کل ارسال‌ها، تعداد کل سؤالات، و تعداد کل مسابقات) نیز در این صفحه قرار گرفت. ظاهر صفحات خطای ۴۰۴ و ۵۰۰ نیز بهبود پیدا کرد. همچنین امکان عضویت و ورود با Github (در کنار Google و LinkedIn که قبلاً وجود داشت) اضافه شد.

ممنون می‌شویم در مورد این تغییرات نظر خود را در بخش دیدگاه‌های همین پست و یا با ایمیل، با ما در میان بگذارید. 🙂

5 دیدگاه در “صفحه اصلی جدید Quera + امکان ورود با Github

 1. محمد قربانی می‌گوید:

  خیلی خوب شده از این نظر که خیلی بهتر از قبل کوئرا رو معرفی میکنه و رنگبندی ها هم خیلی جذاب تر شده و بیشتر آدمو به خودش جذب می کنه .. خسته نباشید 🙂

 2. :( می‌گوید:

  قیافش خیلی با بقیه سایت هماهنگ نیست و بدتر از صفحه ورود قبلیه.اکثر کاربرای سایت احتمالا اولین بارشون نیست که میان توی سایت و نمی خوان با کوئرا آشنا شن و این طوری فقط یه کلیک دورتر اند از استفاده از سایت.

  • سلام
   از نظر شما خیلی ممنونیم 🙂
   هدف اصلی از این تغییر، معرفی Quera برای افراد جدیدی که به landpage می‌آیند هست. با توجه به این که اعضای سایت در صورت ورود، برای حداقل ۲ هفته login هستند و این صفحه را نمی‌بینند، به نظر می‌رسد معرفی Quera در این صفحه برای افراد جدید، مناسب باشد.
   در مورد بازگرداندن فرم ورود به صفحه اصلی بیشتر فکر خواهیم کرد.

   با تشکر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *