نتایج مسابقه Quera Connect

اولین مسابقه از سری مسابقات Quera Connect در تاریخ ۱۷ مهر ماه برگزار شد.

در این مسابقه که به عنوان اولین مسابقه از سری مسابقاتی برای سنجش مهارت شرکت‌کنندگان در تکنولوژی‌های مختلف و به چالش کشیدن توانمندی‌های آن‌ها برگزار شد، جمعا ۱۲۰ نفر شرکت کردند (حداقل یک پاسخ برای حداقل یک سوال ارسال کردند)

مسابقه ۱۰ سوال داشت و برای این ۱۰ سوال مجموعا ۷۱۸ ارسال انجام شد. سوالات در ۳ تکنولوژی PHP / Django / FrontEnd طراحی شده بودند و یک سوال دیگر نیز برای آشنایی با سیستم ارسال پاسخ، در مسابقه قرار گرفته بود. زمان در نظر گرفته شده برای مسابقه نیز ۴ ساعت بود.

در هنگام برگزاری مسابقه ایرادات کوچک و اشتباهات نوشتاری‌ای برای برخی از سوالات در تکنولوژی‌های مختلف مشاهده شد که همگی برطرف شدند. هم‌چنین تست کردن سوال‌های FrontEnd دچار مشکل کوچکی شده بود، که در حین مسابقه برطرف شد و همه ارسال ها بازداوری شده و زمان مسابقه ۱۵ دقیقه تمدید شد.

نفرات برتر PHP:

 1. علیرضا توفیقی محمدی
 2. علی مرادی
 3. مهدی یوسفی

نفرات برتر Django:

 1. محمدامین صباغیان
 2. علی شادانپور
 3. سجاد اسماعیلی

نفرات برتر FrontEnd:

 1. علیرضا توفیقی محمدی
 2. A A
 3. Amirali Esmaeili

در روز های آتی با نفرات برتر جهت دعوت به مراسم کدکاپ و تحویل جایزه تماس گرفته خواهد شد.

امیدواریم از مسابقه لذت برده باشید. انشالله سوالات مسابقه به صورت جداگانه در پست دیگری بعداً مورد بحث قرار خواهد گرفت.

اما مساله مهم تر، خود مسابقه و نظرات و انتقادات شما نسبت به آن است.

در قسمت نظرات، نظر خود را در رابطه با این سری مسابقات که به تازگی شروع شده است با ما به اشتراک بگذارید و سری مسابقات Connect را در راه رسیدن به هدف خود (تکمیل کننده مسابقات الگوریتمی، برای سنجش کامل مهارت‌های توسعه‌دهندگان) یاری کنید!

موفق باشید!

2 دیدگاه در “نتایج مسابقه Quera Connect

 1. سلام. امیدوارم هر چه بیشتر این مسابقات برگزار باشه تا توسعه دهنده ها علاوه بر کسب تجربه، بتونن قدرت و توانایی خودشونو هم محک بزنند. با تشکر از تیم خوب quera

 2. علی شادانپور می‌گوید:

  سلام.مسابقه بسیار عالی بود.امیدوارم این نوع مسابقه ها بیشتر برگزار بشه…
  اما تمدید زمان باید از قبل از اتمام مسابقه انجام بشه و زودتر اعلام بشه.زمان مسابقه بعد از اتمام مسابقه تمدید شد و هیچگونه اطلاع رسانی ای از قبل نشد.شاید خیلی ها اگر اون ۱۵ دقیقه رو وقت داشتن رتبه هاشون بالا می اومد.بنده هم تا آخر ۴ ساعت رتبه اول بودم توی Django اما متاسفانه به دلیل اینکه نمیدونستم مسابقه تمدید شده ادامه ندادم.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *