مسابقات برنامه‌نویسی CodeCup – لیگ برنامه‌نویسی ایران

کدکاپ چیست؟

کدکاپ یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است، اما این همه‌ی آن نیست! این مسابقه در سطح کشور برگزار می‌شود و هدف آن ترویج دانش برنامه‌نویسی و تشویق افراد مختلف در جامعه به یادگیری و استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی است. ما در کد‌کاپ سعی می‌کنیم تا با ایجاد رقابتی سالم و هیجان‌انگیز، شما را به سوی کسب مهارت برنامه‌نویسی سوق دهیم! شما با شرکت در این مسابقه‌، ضمن رقابت در یک لیگ برنامه‌نویسی و دریافت جوایز ارزنده، از برنامه‌های آزموشی آن نیز می‌توانید بهره ببرید و به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای تبدیل شوید!

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز یک فرد در زندگی فردی و اجتماعی‌اش، مهارت حل مسئله است. راه‌های مختلفی برای کسب این مهارت وجود دارد که یکی از موثرترین راه‌ها افزایش این مهارت از طریق برنامه‌نویسی است. ما قصد داریم در کد‌کاپ به ترویج فرهنگ برنامه‌نویسی بپردازیم و با رو به رو کردن شما با مسائل با سطح سختی متفاوت، توانایی شما در حل مسئله و برنامه نویسی را افزایش دهیم.

مخاطبان کدکاپ

همه‌ی افراد برنامه‌نویس و یا علاقه‌مند به یادگیری برنامه‌نویسی می‌توانند در مسابقه‌ی کدکاپ شرکت کنند. سوالات این مسابقه به نحوی تعیین شده است که مهارت حل مسئله و برنامه‌نویسی شما را مورد سنجش قرار می‌دهند. سوالات در سطح‌های مختلف از آسان به سخت سطح‌بندی شده‌اند و زمینه‌ی پیشرفت مخاطبان با حل سوال‌های ساده و آمادگی برای سوال‌های سخت فراهم شده است. همچنین با امکان آموزش برنامه‌نویسی که در این مسابقه در نظر گرفته شده‌است، کدکاپ شرایط را برای حضور کسانی که دانش برنامه‌نویسی‌شان کم بوده و می خواهند بر مهارت برنامه‌نویسی‌شان بیفزایند نیز فراهم می‌کند و آن‌ها را برای حضور در مسابقات بعدی و همچنین آمادگی برای محیط کاری برنامه‌نویسی آماده می‌کند.

برگزار کنندگان

Quera و لایتک شریف برگزارکنندگان این مسابقه هستند.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *